Sev Yeter 255. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7'de yayınlanan Hint dizilerinden biri olan Sev Yeter yeni ve son bölümü ile ekranlarda. 12 Haziran Çarşamba günü yayınlanacak 255. bölüm fragmanı ve özeti haberimizde.

Medya 12.06.2019, 07:15 12.06.2019, 07:17 Burak ZİHNİ
Sev Yeter 255. bölüm fragmanı ve özeti

Hint sineması ve dizisine verdiği önemle bilinen Kanal 7 haftalardır ekranlara önemli yapımları taşıyor. Onlardan biri olan Sev Yeter (Ye Hai Mohabbatein) yeni bölümü ile seyircilerinin karşısında olacak. 12 Haziran Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarından yayınalanacak olan dizinin yeni bölümüne dair tüm bilgiler merak edilerek araştırılıyor. İşte Sev Yeter (Ye Hai Mohabbatein) 255. bölüm fragmanı ve özeti...

Sev Yeter 255. bölüm özeti
Diziseti'nin özetine göre Sev Yeter dizisinde Bhalla ailesinin erkekleri kadınlardan 24 saatliğine izin almışlardır. Ne yapacaklarını tartışırken akıllarına Vidyud gelir. Vidyud onları evine çağırdığında Nişa Vidyud’a bir hediye gönderir. Telefon açar ve sen benimsin diyerek onu kızdırır. Vidyud Abhi den yardım ister. Raman, Adi, Romi ve Bay Bhalla birlikte bara giderler. İşita ve diğer kızlar onları Şaravan’ın kalem kamerası sayesinde izlemektedir. Ancak kalem yere düşünce her şey değişir. İşita ve kızlar yeri bildiklerini söyleyerek erkek kılığına girerek giderler. Bara geldiklerinde kocalarının kızlarla dans ettiklerini görürler. Onlarda dansa katılırlar ve kızları kocalarının ellerinden alırlar. Raman İşita ya çok güzel dans ettiğini söyler. İsmini sorar. İşita İşcan olduğunu söyler. Raman parfümün kız parfümü gibi kokuyor der. İşita kızlarla dans ettiğini ve onlardan bulaştığını söylüyor. İşita onların aklına karıların beklediğini düşürüyor. Raman endişeleniyor ve erkekleri toplayıp aceleyle eve gidiyorlar.

sev yeter izle

Sev Yeter Oyuncuları

Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

Sev Yeter genel konusu
Aşk Bu da anlamına gelen Ye Hai Mohabbatein isimli dizinin genel konusu şöyledir; dizinin baş rol oyuncusu Divyanka Tripathi‘nin hayat verdiği Ishita Iyer bir diş hekimidir. Ishita çocuğu olmayan bir kadındır ve boşanmış olan babasıyla birlikte yaşamaktadır. Ishita Iyer’in ablası Vandita ise, kolejli bir öğretim görevlisi olan Bala ile evlidir ve Şravan isminde bir oğlu vardır. Karan Patel‘in canlandırdığı Raman Kumar Omprakash Bhalla karakteri ise, Raman Pencaplı bir iş adamıdır. Ailesinden uzakta yaşar. ilk eşi olan Shangun‘dan boşanmıştır. Bu arada Shangun karakterini Anita Hassanandani canlandırmaktadır. Raman’ın ilk eşinden Aditya (Adi) adında bir oğlu ve Ruhi isminde bir kızı vardır. Raman’ın oğlu Aditya eski eşiyle birlikte yaşamaktadır. Raman’ın kızı Ruhi ise, babasıyla birlikte yaşamaktadır. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman’ın eski patronu ve iş rakibi Ashok ile birlikte yaşımaktadır. Ashok, her zaman iş dünyasından Raman’u kovmaya çalışır. Yaşanan birkaç olaydan sonra, Ishita ve Raman, Ruhi’nin velayeti uğruna evlenirler. Raman ve Ishita birbirlerine karşı yakınlaşırlar. Shagun, Raman ve Ishita’nın yakınlaşmasından dolayı çifti kıskanmaya başlar. Raman’ın kızı Ruhi, Ishita’yı çok sever ve onu en iyi anne olarak görür.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?