Sev Yeter dizisi 255. bölüm izle! - 12 Haziran Çarşamba

Kanal 7'nin günlük dizisi Sev Yeter 255. bölümü ile ekranlardaki yerini aldı. Dizinin izleyicileri 255. bölümü tek parça, full ve HD olarak izlemek istiyor. İşte detaylar...

Medya 12.06.2019, 07:12 12.06.2019, 07:17
Sev Yeter dizisi 255. bölüm izle! - 12 Haziran Çarşamba

Yayın hayatına başladıktan sonra her geçen gün yükselen yıldızı ile dikkat çeken Sev Yeter dizisinde yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Duygusal, ve karmaşık sahnelerin yer aldığı, izleyicilerin kalbine dokunduğu anlarla reyting toplayan dizi 255. kez karşımıza çıktı. Sev Yeter 255. bölüm izlemek isteyenler için full hd, tek parça, Youtube ve reklamsız izle seçenekleri haberimizde.

Dizi dünyasında farklı bir yeri bulunan ve her yapımıyla adından söz ettiren Sev Yeter'in son bölümü bu akşam ekranlara gelecek. Başarılı dizide yaşanacak olan gelişmeler merak edilerek araştırılıyor. Birçok izleyici de Sev Yeter dizisi 255. bölüm fragmanı izle yazarak yeni bölüme dair bilgileri öğrenmek amacında. Sev Yeter 255. bölüm full, tek parça ve HD izle seçenekleri haberimizde.

sev yeter

Sev Yeter 255. bölüm özeti
Diziseti.tv'nin özetine göre Sev Yeter dizisinde Bhalla ailesinin erkekleri kadınlardan 24 saatliğine izin almışlardır. Ne yapacaklarını tartışırken akıllarına Vidyud gelir. Vidyud onları evine çağırdığında Nişa Vidyud’a bir hediye gönderir. Telefon açar ve sen benimsin diyerek onu kızdırır. Vidyud Abhi den yardım ister. Raman, Adi, Romi ve Bay Bhalla birlikte bara giderler. İşita ve diğer kızlar onları Şaravan’ın kalem kamerası sayesinde izlemektedir. Ancak kalem yere düşünce her şey değişir. İşita ve kızlar yeri bildiklerini söyleyerek erkek kılığına girerek giderler. Bara geldiklerinde kocalarının kızlarla dans ettiklerini görürler. Onlarda dansa katılırlar ve kızları kocalarının ellerinden alırlar. Raman İşita ya çok güzel dans ettiğini söyler. İsmini sorar. İşita İşcan olduğunu söyler. Raman parfümün kız parfümü gibi kokuyor der. İşita kızlarla dans ettiğini ve onlardan bulaştığını söylüyor. İşita onların aklına karıların beklediğini düşürüyor. Raman endişeleniyor ve erkekleri toplayıp aceleyle eve gidiyorlar.

Sev Yeter Oyuncuları
Orijinal Adı: Ye Hai Muhabbetin
Yapım: Ekta Kapoor
Yönetmen: Neeraj Baliyan Imran
Oyuncular: Divyanka Tripathi, Karan Patel, Abhishek Verma, Ruhanika Dhawan, Aditi Bhatia, Ribbhu Mehra, Abhishek Verma, Kaushal Kapoor, Shahnaz Rizwan, Sangram Singh, Avantika Hundal, Shireen Mirza Senarist: Ritu Bhatia
Türü: Romantik, dram

Sev Yeter genel konusu
Aşk Bu da anlamına gelen Ye Hai Mohabbatein isimli dizinin genel konusu şöyledir; dizinin baş rol oyuncusu Divyanka Tripathi‘nin hayat verdiği Ishita Iyer bir diş hekimidir. Ishita çocuğu olmayan bir kadındır ve boşanmış olan babasıyla birlikte yaşamaktadır. Ishita Iyer’in ablası Vandita ise, kolejli bir öğretim görevlisi olan Bala ile evlidir ve Şravan isminde bir oğlu vardır. Karan Patel‘in canlandırdığı Raman Kumar Omprakash Bhalla karakteri ise, Raman Pencaplı bir iş adamıdır. Ailesinden uzakta yaşar. ilk eşi olan Shangun‘dan boşanmıştır. Bu arada Shangun karakterini Anita Hassanandani canlandırmaktadır. Raman’ın ilk eşinden Aditya (Adi) adında bir oğlu ve Ruhi isminde bir kızı vardır. Raman’ın oğlu Aditya eski eşiyle birlikte yaşamaktadır. Raman’ın kızı Ruhi ise, babasıyla birlikte yaşamaktadır. Raman’ın eski eşi Shagun, Raman’ın eski patronu ve iş rakibi Ashok ile birlikte yaşımaktadır. Ashok, her zaman iş dünyasından Raman’u kovmaya çalışır. Yaşanan birkaç olaydan sonra, Ishita ve Raman, Ruhi’nin velayeti uğruna evlenirler. Raman ve Ishita birbirlerine karşı yakınlaşırlar. Shagun, Raman ve Ishita’nın yakınlaşmasından dolayı çifti kıskanmaya başlar. Raman’ın kızı Ruhi, Ishita’yı çok sever ve onu en iyi anne olarak görür.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?