Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm tek parça full HD izle - 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı BluTV

Yayınlandığı her bölümle olay olan Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm ile karşımıza çıktı. Yeni sezonun ilk bölümüne dair gelişmeler merak ediliyor. Haberimizde Sıfır 6. Sezon 1. Bölüm tek parça full HD izle seçenekleri bulunmaktadır.

Medya 09.05.2019, 06:54 16.05.2019, 07:49 Burak ZİHNİ
Sıfır Bir 6. Sezon 1. Bölüm tek parça full HD izle - 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı BluTV

İnternet dizisi olmasına rağmen birçok televizyon yapımını geride bırakan ve BluTV'nin en güçlü yapımı olarak karşımıza çıkan Sıfır Bir'in yeni sezonu başladı ve ilk bölümü de ekranlara geldi. İzleyiciler uzun bir aradan sonra dizilerine kavuşmanın mutluluğunu yaşarken Sıfır Bir sosyal medyanın gündemine taşındı. Sanal dünyanın zirve sahibi Sıfır Bir dizisi yeni bölümüyle ekranlardaki yerini aldı. Savaş Satış başta olmak üzere güçlü oyuncu kadrosu ve senaryosuyla dikkat çeken ve yıllardır gündemden düşmeyen Sıfır Bir'in yeni bölümünde neler olacağı da merak edilerek araştırılıyor. Sıfır Bir 1. bölüm tek parça full HD izle seçeneği ve Sıfır Bir 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı? sorusunun yanıtı haberimizde.

Sıfır Bir 1. bölüm özeti
Mesut'un ölümünün ardından yerine geçecek isim için hızlıca çalışmalara başlayan Ünal Kaplan, Akif'in yakın zamanda başına bela açabileceğini de bilmektedir. Akif'in gücünü kırmak için ise biran önce Zeki'nin devreden çıkarılması gerekmektedir. Ünal Kaplan, masasını korumak adına görüşmelere devam ederken Zeki meselesiyle Çakırbeyliler ilgilenecektir. Façalıların öncelikli hedefi de Ferman'ın ölümüne neden olan kişiyi bulup yok etmek olacaktır. İki ailenin bir kere daha aynı amaç etrafında toplanmasına sebep olan ortak düşmana ulaşmak için ise Esra ile işbirliği yapmak en iyi seçenektir. Yeğeninin ölümünün ardından acısını paylaşmak için soluğu sevdiğinin yanında alan Ömür ile ilgili İlyas'ın bir an önce bir karar vermesi gerekmektedir. Hızır'ın üzerine gittiği bu konu, İlyas'ı yakın zamanda bir tercih yapmaya itecektir. Alparslan ise sevdiğiyle ilgili kararını çoktan vermiştir. Bu konularda amcalarından farklı olan Alparslan'ın, hayatıyla ilgili verdiği bu önemli kararın arkasında başka nedenler olması ihtimali ise çok yüksektir.

sıfır bir 6. sezon 2. bölüm

BluTV Sıfır Bir 1. bölüm full tek parça HD izle
Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Sıfır Bir 1. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Sıfır Bir'ın 1. bölümünü BluTV.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

Sıfır Bir 2. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
BluTV'nin fenomen dizisi Sıfır Bir 2. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa BluTV.com.tr ve BluTV Youtube kanalından izleyebilirsiniz.

Sıfır Bir konusu
Dizi Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde bir grup gencin illegal olaylara karşı giriştikleri mücadeleyi anlatıyor. 20’li yaşlarda üç delikanlının; Savaş, Cio ve Özgür’ün, kadim dostları Cihat Sarsılmaz ve Anafor’la beraber kendilerini ortalarında buldukları düzen, zamanla onların değişmez kara bahtı olur. Hürriyet Mahallesi’nde fuhuş, uyuşturucu satışı yapanlara karşı mücadele yine aynı mahallenin gençleri tarafından verilir. Zaman kavramının kaybolduğu bu hikâyede mahallenin kendi kuralları vardır ve bu kurallar, cezaların yetersiz kaldığı her an devreye girmeye mecburdur. Savaş ve ekibine başka çare bırakılmamıştır.İlk bölümü 1 Haziran 2016'da yayınlanan ve kısa sürede binlerce hayrana ulaşan internet dizisi Sıfır Bir'in ilk iki sezonu Youtube'da yayınlanmıştı. Dizinin yayın hakları 3. sezondan itibaren Blu Tv tarafından alındı. Dizinin 4. sezonu 7 Haziran 2018 Perşembe günü yayına başladı. Parmaklıklar ardında herkesin kendi egemenliğini kurmaya çalıştığı ve mücadelenin kızıştığı 4. sezonda ekibin haksızlığa karşı savaşı son sürat devam edecek. 6. sezonda Adana’nın Hürriyet Mahallesi’nde Savaş ve arkadaşları ile illegal gruplar arasında mücadelenin çok daha çetin geçtiği sezon finalinde Savaş’ın vurulması akıllarda büyük bir soru işareti yarattı. Savaş’ın yaşadığının görüldüğü fragmanda Savaş ve arkadaşları, hem cezaevinde hem de Adana’nın sokaklarında mücadeleleri uğruna ölmeyi göze alacak.

Sıfır Bir oyuncuları
Savaş Satış, Cihangir Ceyhan (Cio), Özgür Meriç, Onur Akbay, Burak Şahin, Kadri Beran Taskin (Avukat Kenan), Gazapizm (Kürmi) 
 

Yorumlar (0)