Survivor 2020 canlı izle 14 Nisan Salı TV8 | Survivor Panaroma

TV8'in fenomen yarışması Survivor'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler bir kez daha oyunları kazanabilmek adına karşı karşıya gelecek ve binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler canlı izle seçenekleriyle birlikte haberimizde yer alıyor.

Medya 14.04.2020, 09:58
Survivor 2020 canlı izle 14 Nisan Salı TV8 | Survivor Panaroma

TV8'in fenomen yarışması Survivor'da yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Ünlüler ve gönüllüler bir kez daha oyunları kazanabilmek adına karşı karşıya gelecek ve binlerce kişi ekran başına kilitlenecek. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14 Nisan Salı canlı izle seçenekleriyle birlikte haberimizde yer alıyor. Ayrıca sabah saatlerinde yayınlanan Survivor Panaroma'ya dair son bilgiler bu sayfada.
 


Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14 Nisan Salı canlı izle

Acun Ilıcalı'nın en değerli projelerinden biri olarak ekranlarda yayınlanan ve her sezon büyük heyecana sahne olan Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 14 Nisan Salı akşamı da büyük bir ilgi ile izlenecek. TV8'i eğer izlemek istiyorsanız televizyonuzun haricinde de alternatifleriniz var. Kanalın mobil cihazlar için sahip olduğu uygulamalar, Digiturk, D-Smart, Turkcell TV gibi platformlardaki TV8 kanalları ve www.tv8.com.tr üzerinden canlı yayın seçeneği ile yarışmayı izleyebilirsiniz.

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler yeni bölümde ödül oyununu kazanan takım belli oldu. 13 Nisan 2020 tarihli Survivor 45. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler, ödül oyununda kum sahada voleybol oynayarak mücadele etti. Kumda oynanan voleybol maçında takımlar üçer kişilik ekiplerle sahaya çıktı. Her sette beş sayı alan takım bir puan kazandı. Mücadelesi bol, heyecanı ödül oyununda inanılmaz oyun ortaya kondu. Sonunda ödülü kazanan takım büyük bir sevinç yaşadı.

SURVIVOR 2020 ŞARKI YARIŞMASINI KİM KAZANDI?

Survivor 2020 şarkı yarışmasında bütün yarışmacılar birer kez sahne aldı. Diğer yarışmacılars 10 üzerinden puan verdi. Performanslar sonrasında en yüksek puanı alan iki yarışmacı, birer kez daha sahne aldı. Survivor şarkı yarışmasında en yüksek puanı Cemal Can ile Ardahan aldı. Ardahan, 2. kez çıktığı sahnede bu sefer 150 puan almayı başardı. Cemal Can ise 149 puan aldı. Böylece birer kez daha sahne alan iki yarışmacıdan bir puan daha fazla alan Ardahan, Survivor 2020 şarkı yarışmasını kazandı.

KİLO TAHMİN OYUNUNU KİM KAZANDI?
16 Şubat 2020 Pazar günü ilk bölümü ile ekrana gelen Survivor 2020’de yarışmacılar, adadaki zorlu şartlar sonrasında epey kilo kaybettiler. Survivor 43. bölümde yarışmacılar, tartıya çıkan yarışmacının kilosunu tahmin etmeye çalıştı. Oyunun sonunda kazanan yarışmacı, en çok kilo kaybeden Yasin ile Elif oldu. Survivor 2020’de Yasin, iki ay içerisinde 20.5 kilo vererek yeni rekorun sahibi oldu. Kadınlarda kazanan Elif ise Survivor’da 8.8 kilo verdi. Survivor kilo tahmin oyununda takım olarak 10-9 skorla kazanan Ünlüler takımı oldu.


SURVIVOR'DA YENİ OYUN: GÖREV OYUNU NEDİR, NASIL OYNANACAK?
Survivor birleşme partisi ile yarışmacılar yeni bir oyun ile tanışacak. Görev oyunu adlı bu oyunda takımlara haftalık bir görev verilecek. Görevi en iyi şekilde yapan takım oyunu kazanmış olacak. Takımlara verilen ilk görev; birleşme partisinde en şık giyinen takım olma. Survivor 2020 birleşme partisinde, takımların komple fotoğrafı çekilecek. En çok beğeni alan takım, Survivor'da ilk görev oyununu kazanmış olacak. Görev oyunu ilk ödülü Survivor pastası...

2020 SURVIVOR DERBİSİNİ KİM KAZANDI?
11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde yarışmanın tarihi derbide Survivor yarışmacıları ile prodüksiyon ekibi karşı karşıya geldi. Acun Ilıcalı’nın “son 10 yılda kadro olarak gördüğüm en güçlü 2. takım” dediği Survivor 2020 yarışmacıları ile nefes kesen bir futbol maçı yaptı. Soluksuz izlenen geleneksel Survivor derbisinde galip gelen takım; 10-9 skorla Acun Medya takımı oldu.

ANLAT BAKALIM OYUNUNU KİM KAZANDI?
11 Nisan Cumartesi ekrana gelen Survivor 43. bölümde Ünlüler ile Gönüllüler arasında keyifli bir Anlat Bakalım oyunu oynandı. Kahkahaların havada uçuştuğu oyunda yarışmacılar, yasaklı kelimeleri kullanmadan takım arkadaşlarına sözcükleri buldurmaya çalıştı. Sonuna kadar kıyasıya geçen oyunda skor 4-4 olunca finalde en iyiler karşı karşıya geldi. Son bölümde Gönüllülerden Acun Ilıcalı anlatırken Evrim bilmeye çalıştı. Ünlülerde ise Aşkım anlatırken Murat Ceylan kelimeleri tahmin etmeye çalıştı. Üç dakikalık süre için en çok bilen takım Ünlüler oldu. Survivor'da Anlat Bakalım oyununu Ünlüler takımı oldu.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?