Survivor 30 Nisan Pazartesi kim elendi! SMS Sonuçları

Survivor'da kim elendi sorusu akşamdan bu yana yarışmanın izleyenleri tarafından sürekli araştırılıyor. TV8 ekranlarının fenomeni olan Survivor'da bir hafta daha geride kaldı ve bir yarışmacı hayallerine veda etti. Dokunulmazlık oyununu kim kazandı sorusunun cevabının da yer aldığı haberimizde Survivor'da adaya veda eden ismi de okuyabilirsiniz. İşte Dominik'ten ayrılan o yarışmacı...

Medya 01.05.2018, 07:18
Survivor 30 Nisan Pazartesi kim elendi! SMS Sonuçları

Nisan ayının son eleme akşamında bir yarışmacı daha Survivor'daki büyük ödül hayallerini yarıda bırakmak zorunda kaldı. Her hafta izleyenler tarafından soluksuz bir şekilde takip edilen Survivor'da bu hafta da beş kişi eleme potasındaki yerini almıştı. İki dokunulmazlık oyununda iki taraf da birer galibiyet almayı başarmıştı. Elif ve Yiğit ünlüler adına potaya girerken gönüllülerden ise Murat, Yağmur ve Birsen elenmenin eşiğindeydi. Peki Survivor'da kim elendi? İşte detaylar...
 

SURVİVOR'DA KİM ELENDİ?


Survivor'da bu hafta kritik bir eleme gecesi heyecanı yaşandı. Ünlüler ve gönüllüler takımı arasında oynanan dokunulmazlık oyununda bu hafta her iki takımda birer oyun kazanarak adalarından bir kaç kişinin isimlerini yazmak zorunda kaldılar. Ünlüler takımından Elif ve Yiğit eleme adayı olurken, gönüllüler takımından Murat, Yağmur ve Birsen olmuştu. Gerçekleşen halk oylamasıyla birlikte adaya veda eden isim ünlüler takımından Yiğit Dikmen oldu.

survivor

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI?


Survivor'da ödül oyunlarının kalitesi ve heyecanı her geçen gün artmaya devam ediyor. Acun Ilıcalı'nın sunumuyla bu akşam gerçekleşen ödül oyununda oldukça zorlu bir parkur vardı fakat ödül güzeldi. Ödül pideydi. Pideyi gören yarışmacılar adeta çığlıklara boğuldu. Eğlenceli parkurda oyun son ana kadar devam etti. Zorlu mücadelenin galibi gönüllüler takımı oldu ve ödülün tadını çıkardılar.

ACUN ILICALI'DAN BÜYÜK ÖDÜL AÇIKLAMASI


Acun Ilıcalı'dan yarışmacıları büyük bir sürpriz açıklaması geldi. Survivor'da bu yıl daha önceki sezonlarda hiç verilmemiş bir ödül verileceğini belirtti. Ödül oldukça büyük olacak ve bu sizi mutlu edecek diyen Acun Ilıcalı yarışmacıları heyecanlandırdı. Ödülün ne olduğu hakkındaki bilgi ilerleyen bölümlerde belli olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?