Survivor yarışmacısı Hakan Kanık kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Yeni sezonda başlayacak olan Survivor'da Türkiye-Yunanistan kadrosunun ilk ismi açıklandı. Buna göre Hakan Kanık adada boy gösterecek. Survivor 2019 performansı merakla beklenen Hakan Kanık kimdir?

Medya 10.01.2019, 12:08 10.01.2019, 12:44 Burak ZİHNİ
Survivor yarışmacısı Hakan Kanık kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Uzun süredir ne zaman başlayacağı merak edilen Survivor için kritik açıklamalar gelmeye devam ediyor. Kanalın sahibi ve yarışmanın sunucusu Acun Ilıcalı izleyicileri ekran başına çekmeye niyetli. Bunu da yarışma için seçtiği isimlerle göstermek istiyor. Türkiye ile Yunanistan'ın karşı karşıya geleceği mücadelenin ilk yarışmacısı Hakan Kanık oldu. Daha önce Masterchef performansıyla tanınan ve adından söz ettiren yarışmacı hakkındaki bilgiler de araştırmalar başladı. Peki Hakan Kanık kimidr, kaç yaşındadır ve nerelidir? İşte kariyeri...

Survivor Hakan Kanık kimdir?

İstanbul’da yaşamını sürdüren Hakan Kanık, 1999 yılında dünyaya geldi. Avni Akyol Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’ni tamamladı, ardından Muğla Sıktı Kocaman Üniversitesi Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi'nin heykel bölümünde eğitim görmeye başladı. Et konusunda kendisini geliştiren ve farklı mekanların mutfaklarında çalışan Hakan Kanı’ın asıl mesleği ise komidir.

MasterChef Türkiye’nin hırslı isimlerinden Hakan Kanık, Survivor 2019 aday tanıtım videosunda şu açıklamayı yapmıştı: 
"Sevdiklerimizden ayrı kalacağız, ailemizden uzak kalacağız. Ama adada ben illaki bir şeyle bulurum ve takımımı doyururum. Survivor'un parkurları çok uzun ve engebeli, acayip özellik gerektiren parkurlar. Ama ben burada yaşımın verdiği avantajla, atiklikle bütün parkurların üstesinden geleceğimi biliyorum. Asıl soru kimin beni yeneceği değil, kimin beni durdurabileceğidir."

hakan kanık survivor

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138