Tatlı Bela 37. bölüm fragmanı ve özeti - 12 Temmuz Cuma

Kanal 7'nin Hint dizisi Tatlı Bela'nın 37. bölümünde neler yaşanacak? Dün son bölümü yayınlanan dizi en heyecanlı yerinde sona ermişti. İşte Tatlı Bela 37 bölüm özeti ve fragmanı...

Medya 11.07.2019, 07:58 12.07.2019, 08:29
Tatlı Bela 37. bölüm fragmanı ve özeti - 12 Temmuz Cuma

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 37. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 37. bölüm özeti
Dizibilgi.tv'deki özete göre Tatlı Bela bu bölümünde Abhay karısının hamile olmasına çok sevinmiş doktordan aldığı ilaçları kullanmasından dolayı mutlu olmuştur. Ancak onu daha fazla mutlu eden şey çocuğun erkek olma ihtimalinin olmasıdır. Vay garibim eğer çocuk kız olursa yandı Jyothi. Çocuğun erkek olma ihtimalinden dolayı kadına iyi davranıyor Abhay. Bu nasıl mantık arkadaş ya sanki cahiliye döneminde yaşıyoruz. Bu gelenekler geri kalmış topluluklarda hala devam ediyor ne yazıkki.. Bizim misafir kız hiçbir şeyden geri kalmıyor. Bu sefer alış verişe çıkmak ister ve bunun için Anjeli’den izin ister. Anjeli ise Asta ile çıkmasını ister. Anjeli ofisteki işlerinden dolayı bu teklifi kabul etme. Asta’nın baş düşmanı kıskanç Sojal hemen atılır ben varım ya diye. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş Anjeli, Sojal’i fırçalar ne işin var senin yemekleri kim yapacak otur oturduğun yerde diyerek azarlar. Sojal’de haklı kardeşim Asta geldikten sonra hiç esamesi okunmuyor onun için de Asta’yı kıskanıyor.

tatlı bela 38. bölüm özeti

tatlı bela 38. bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm özeti

tatlı bela 37. bölüm izle

tatlı bela 37. bölüm özet

TATLI BELA 37. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 37. bölüm İZLE

tatlı bela 37. bölüm izle

tatlı bela 37. bölüm özet

tatlı bela 37. bölüm izle


tatlı bela 37. bölüm özet ve fragman

tatlı bela 37. bölüm

tatlı bela 37. bölüm özet

TATLI BELA 37. bölüm İZLE

TATLI BELA 37. bölüm ÖZETİ

tatlı bela 37. bölüm izle

tatlı bela 37. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Cumartesi gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?