Tatlı Bela 39. bölüm fragmanı ve özeti - 14 Temmuz Pazar

Kanal 7'nin Hint dizisi Tatlı Bela'nın 39. bölümünde neler yaşanacak? Dün son bölümü yayınlanan dizi en heyecanlı yerinde sona ermişti. İşte Tatlı Bela 39. bölüm özeti ve fragmanı...

Medya 13.07.2019, 09:06 13.07.2019, 09:11
Tatlı Bela 39. bölüm fragmanı ve özeti - 14 Temmuz Pazar

Dizilerin yeni bölümlerine dair fikir sahibi olabilmek için en kestirme yol fragman ve özetlerini takip etmektir. Kanal 7'de yayınlanan Tatlı Bela dizisinin izleyicileri de bir sonraki gün neler yaşanacağı konusundaki araştırmalarını web sitemiz aracılığı ile gerçekleştiriyor. Birçok yapımı geride bırakan ve her gün binlerce kişiye ulaşan Hint yapımının yeni bölümüne dair tüm gelişmeler haberimizde yer alıyor.

Uzun bir süredir yayınladığı Hint dizileriyle dikkat çeken Kanal 7'de yaz kuşağını Tatlı Bela dolduracak. Önemli oyuncuların yer aldığı dizide yine aşk ve duygusallık dolu bir hikaye anlatılıyor. 2013 yapımı olan ve tekrar bölümleriyle yayınlanmaya başlayan yapımın yeni bölümdeki gelişmeleri de merak ediliyordu. Kanal yayınladığı bilgilerle 39. bölüm fragmanı ve özeti sorularına yanıt verdi. İşte bugün yaşanacaklar...

Tatlı Bela 39. bölüm özeti
Dizibilgi.tv'deki özete göre Aditi ailenin bütün işlerine karışır. Slok ile ilgilenmeyi de ihmal etmez. Slok ile ilgili gerçekleri o da merak etmektedir. Bunun için ASta ile Swati konusunda sohbet etmektedir. Swati ile ilgili konuşurlarken Angeli’de olayın üstüne gelir. Angeli’de ser verip sır vermez Swati’nin gelip geçtiğini her erkeğin böyle şeyler yaşayabileceği gibi sözler söyler. Ayrıca geçmişin karıştırılmamasını ister. Bu arada bizim doktor şarlatan çıktı. Jyothi’nin zengin bir ailenin kızı olduğunu öğrenen doktor Jyothi’yi tehtid etmeye devam eder. Çocuğun kız olduğunu söylemekle onu tehtid eden doktor yüklü miktarda para ister. Hiçbir şeyden haberi olmayan Abhay ise Nirancan’dan erkek çocuk karşılığında neler koparabileceğinin hesabını yapmaktadır. 

tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 39. bölüm özeti

tatlı bela 39. bölüm özeti

tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm izle

tatlı bela 37 .bölüm özeti

tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 39. bölüm özet

TATLI BELA 39. bölüm ÖZETİ

TATLI BELA 39. bölüm İZLE

tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 39. bölüm özet


tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 39. bölüm özet ve fragman

tatlı bela 39. bölüm

tatlı bela 39. bölüm özet

TATLI BELA 39. bölüm İZLE

TATLI BELA 39. bölüm ÖZETİ

tatlı bela 39. bölüm izle

tatlı bela 39. bölüm özet

tatlı bela yeni bölüm izle

tatlı bela özet

Tatlı Bela genel konusu
Hindistan’ın iki ünlü yıldızı Avinash Sachdev ile Shrenu Parikh’i bir araya getiren ve Bir Garip Aşk dizisinin 2. Sezonu olarak da bilinen Ek Baar Phir adlı dizi Tatlı Bela adı ile Kanal 7’de ekrana geliyor. Aşk ve nefretin mücadelesini hayat görüşleri ve toplumsal statüleri birbirinden tamamen farklı olan Shlok ve Ashta’nın kesişen hayatları üzerinden anlatan Tatlı Bela, aşkın gücünü bir kez daha gözler önüne serecek. Severek evlendiği eşiyle annesinin baskıları sonucu arası açılan Shlok, aşka olan umudunu kaybetmiş, paranın gücüne her şeyden daha çok inanarak yaşamını sürdürmeye başlamıştır. Tuhaf bir rastlantı sonucu karşılaştığı Ashta ise iyilik dolu kalbi sayesinde çevresindeki insanları mutlu etmek isteyen, duygulara değer veren güzel bir genç kızdır. Tesadüflerin kendilerini birbirine kenetlediğinden habersiz olan ikili her karşılaşmada birbirleriyle kavga etseler de yaşanacak sürpriz gelişmeler Shlok ve Ashta’yı birbirlerine bağlayacaktır. Nefretin gölgelediği büyük bir aşkın dram ve macera dolu öyküsü Tatlı Bela 04 Haziran Pazarrtesi gününden itibaren her gün 22:20’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Tatlı Bela kadrosu
Yönetmen: Waseem Sabir, Yusuf Ansari
Oyuncular: Avinash Sachdev, Shrenu Parikh, Manish Wadhwa, Geetanjali Tikekar, Samir Sharma, Shalmalee Desai
Yapım: Hot Star İndia
Yapım yılı: 2013
Orijinal adı: Iss Pyar Ko Kya Naam Doon Ek Baar Phir
Ülke: Hindistan


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?