Temizlik Benim İşim 1 Ekim Salı FOX TV! Sema Duman kaç puan aldı

Dün başlayan yeni haftanın ilk günü ekranlara gelen Temizlik Benim İşim'de sıra ikinci yarışmacıya geldi. Sema Duman bugün kendisine verilen evi Kadir Ezildi ile birlikte temizleyip cuma günündeki final için kendisini ön plana çıkaran puanı almak istiyor. Peki Sema Duman kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 01.10.2019, 09:11 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim 1 Ekim Salı FOX TV! Sema Duman kaç puan aldı

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle yeni sezona damga vuran Temizlik Benim İşim'de salı yarışmacısı Sema Duman ile devam ediyor. Haftanın ilk gününde itibaren dikkat çeken isimlerden biri olan ve binlerce kez araştırılan Sema Duman'ın performansı da merak ediliyor. Dün sırasını geçiren ciddi rakibi Büşra Par'ın ardından yarışacak olan Sema Duman cuma günü gerçekleşecek final bölümü öncesinde bir adım öne geçmek amacında. 

 

Temizlik Benim İşim Sema Duman kaç puan aldı?

Sema Duman ve Kadir Ezildi'ye komşu sürprizi! Yastık, minder ve halı çırpan ikiliye komşularından tepki geldi. Kadir Bey, Sema Hanım'a; "Kız sen hani izin almıştın" diye soruyor. Sema Hanım da; 'Bir şey olmaz gel' yanıtını veriyor. Cam silme sesinin çok rahatlatıcı olduğunu söyleyen Kadir Bey yine çok güldürecek. Temizlik Benim İşim saat 14.00'te FOX TV'de.
 


Temizlik Benim İşim 1 Ekim Salı fragmanı
Kadir Ezildi kimdir?
24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?