Temizlik Benim İşim 1 Mayıs Cuma kim kazandı ve birinci oldu? Puan tablosu

FOX TV'de yayınlandığı bölümlerle temizlik düşkünlerini ekran başına toplayan Temizlik Benim İşim'de bir hafta daha sona eriyor. Tülin Çelik'in performansı sonrası bir kişi büyük ödülün sahibi olacak. Peki Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu? 1 Mayıs Cuma puan tablosu haberimizde.

Medya 01.05.2020, 15:34 01.05.2020, 16:06 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim 1 Mayıs Cuma kim kazandı ve birinci oldu? Puan tablosu

Yarışma sektörüne getirdiği solukla öğle kuşağının en çok izlenen yapımlarından biri olan Temizlik Benim İşim'de bir hafta daha geride kaldı. Özlem Yıldırım, Özlem Yıldırım, Sinem Ayrıbaslı, Bilge Yüksel, Makbule Hanım ve Tülin Çetin haftayı birinci tamamlamak adına yarıştı. Alınan puanlar sonucunda oluşan tabloya bir de Kadir Ezildi'nin verecekleri eklenecek ve hafta birincisi açıklanacak. Birinci 10 bin liralık ödülün de sahibi olacak.Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu?

FOX'un başarılı yarışması Temizlik Benim İşim'de birinci olan isim açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.

Tülin Çelik birinci oldu.

sibel emur Instagram


sibel emur fotoğrafları

Temizlik Benim İşim Sema Halak kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Sibel Emur kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Sema Halak kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Berkay Altan kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Sema Halak kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabıKadir Ezildi kimdir?
24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?