Temizlik Benim İşim 10 Eylül Salı FOX TV! Gülşah Bak kaç puan aldı

Temizlik Benim İşim'de ikinci gün heyecanı yaşanıyor. Dün Esra Seniye Çolak performansını sergilemişti. Bugün ise sıra Gülşah Bak'ta. Temizliğinin yanısıra rakiplerle de mücadele edecek olan Gülşah Hanım kaç puan aldı? Detaylar habeirmizde.

Medya 10.09.2019, 08:01 12.09.2019, 10:30

Kadir Ezildi'nin sunduğu Temizlik Benim İşim'de güzelliği ile ilk güne damga vuran ve hakkında binlerce araştırma yapılan Gülşah Bak, bugünün yarışacak ismi oldu. Sosyal medyayı sallayan güzel yarışmacının fotoğrafları da çok sayıda beğeni alıyor. Ayrıca takipçi sayısı da her geçen gün artıyor. Peki bu performansı yarışmada sürdürebilecek mi? Gülşah Bak kaç puan aldı? Detaylar haberimizde.

 

Temizlik Benim İşim Gülşah Bak kaç puan aldı?

Temizlik Benim İşim'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadir Bey kayınvalidesi ile aynı evde oturmak istemediğinden bahsederken Gülşah Hanım ise buna karşı çıkıyor ve; "O olmasaydı çocuklarıma kim bakacaktı?" diye soruyor. Kadir Bey de; "Fırsatçısın bacım. Ben de seviyor diyorum. Meğer çocukları iteliyormuş." yanıtı veriyor. Gülşah Hanım bir ara duygulanıyor. En büyük hayalinin kendi evinin temizliğini yaomak olduğunu söylüyor. Temizlik Benim İşim bugün 14.00'te FOX TV ekranlarında.

TEMİZLİK BENİM İŞİM ÖYKÜ YILMAZ

Temzilik Benim İşim Öykü Yılmazesra seniye çolak

temizlik benim işim irem sümer


öykü yılmaz

gülşah bak

abdülkadri fison

aysel sancak

esra seniye çolak

Kadir Ezildi kimdir?
24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

Temizlik Benim İşim hakkında
“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?