Temizlik Benim İşim 11 Eylül Çarşamba FOX TV! Öykü Yılmaz kaç puan aldı

FOX TV ekranlarında yayınlanan Temizlik Benim İşim'de hafta ortasına geldik. Bugün sıra Öykü Yılmaz'da. Kendisini finalde birinci yapabilecek hünerlerini sergileyecek olan genç yarışmacı bakalım günü nasıl bitirecek. Peki Öykü Yılmaz kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 11.09.2019, 08:11 12.09.2019, 10:30

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle yeni sezona damga vuran Temizlik Benm İşim çarşamba yarışmacısı Öykü Yılmaz ile devam ediyor. Pazartesiden bu yana güzelliği ile dikkat çeken ve binlerce kez araştırılan Öykü Yılmaz'ın performansı da merak ediliyor. İki ciddi rakibi Esra Seniye Çolak ve Gülşah Bak'ın ardından yarışacak olan Öykü Yılmaz cuma günü gerçekleşecek final bölümü öncesinde bir adım öne geçmek amacında. 

 

Temizlik Benim İşim Öykü Yılmaz kaç puan aldı?

Temizlik Benim İşim'in yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Kadir Ezildi'nin renkli sunumuyla temizliklerin eğlenceye döndüğü programda bugün Öykü Yılmaz yarışacak. Lafını esirgemeyen Kadir Bey yarışmacılara kök söktürüyor. Öykü Hanım'ın buzdolabına boyundan dolayı yetişememesi ile ilgili olarak; "Dilinle temizle. Kolundan uzun" demesi dikkat çekti. Yine dopdolu bir bölüm izleyicileri bekliyor. Temizlik Benim İşim 14.00'te FOX TV'de.

TEMİZLİK BENİM İŞİM ÖYKÜ YILMAZ

Temzilik Benim İşim Öykü Yılmaz

esra seniye çolak
 

Temizlik Benim İşim 11 Eylül Çarşamba fragmanı
Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

öykü yılmaz

Temizlik Benim İşim hakkında
“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.

temizlik benim işim irem sümer

gülşah bak

abdülkadri fison

aysel sancak

esra seniye çolak


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?