Temizlik Benim İşim 14 Ocak Salı izle | Birsel Canbolat kaç puan aldı?

Yeni haftada ikinci güne gelinen Temizlik Benim İşim'de yeni bölüm heyecanı yaşanıyor. Cansu Güvenç'ten sonra sıra Birsel Canbolat'a geldi. Peki Birsel Canbolat kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 14.01.2020, 08:30 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim 14 Ocak Salı izle | Birsel Canbolat kaç puan aldı?

Beş kadın yarışmacıyla bomba gibi bir hafta olacağının sinyallerini ilk günden veren Temizlik Benim İşim'de sıra Birsel Canbolat'a geldi. Dört rakibesinden yüksek puan alabilmek için yarışacak olan Birsel Hanım'ı zor anlar bekliyor. Özellikle yayınlanan fragman da bunun habercisi gibi görünüyor. Kendisini beğendirmek için oldukça fazla enerji harcaması gereken Birsel Canbolat kaç puan aldı ve temizliği nasıldı? Yorumlarınızı bekliyoruz. Dün Cansu Güvenç'in yarıştığı Temizlik Benim İşim'de güne damga vuran isimlerin başında Birsel Canbolat geliyordu. Sivri dili ile binlerce kişinin hakkında araştırma yapmasına neden olan Birsel Canbolat, bugün temizlik performansıyla karşımıza çıkacak. Kendisini cuma günkü finalde birinci yapacak performansa imza atmak isteyen tecrübeli yarışmacının 4 saati bulunuyor. İzleyicilerin ekrana kilitlendiği yarışmada bakalım Detaylar haberimizde.

 


Temizlik Benim İşim Birsel Canbolat kaç puan aldı?

Temizlik hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Kadir Ezildi haftanın İkinci yarışmacısı Birsel Canbolat ile birlikte işe başladı. Birbirinden komik anlara sahne olan Temizlik Benim İşim 14.00'te FOX TV'de. Esra Hanım'ın puanları açıklandıktan sonra haberimizde yer alacak.


 

Temizlik Benim İşim Cansu Güvenç kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Meryem Murtezaoğlu kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı


Temizlik Benim İşim Birsen Demirbaş kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Birsel Canbolat kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı

Temizlik Benim İşim Neşe Muşdal kimdir, kaç yaşında ve nereli? Instagram hesabı


Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin beğenisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu...


Temizlik Benim İşim hakkında

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin Asiyelisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?