Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimdir? Yaşları, meslekleri ve Instagram hesapları

FOX TV'nin eğlenceli ve bir o kadar temiz programı Temizlik Benim İşim yeni hafta bölümleri ile karşınızda. Pazartesi günü başlayacak olan maratonda birbirinden iddialı 5 yarışmacı ter dökecek. Peki Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimdir? Yaşları, meslekleri ve Instagram hesapları haberimizde.

Medya 05.10.2019, 10:20 07.10.2019, 13:51 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimdir? Yaşları, meslekleri ve Instagram hesapları

Yeni sezona damga vurduğu bölümlerle adından söz ettiren Temizlik Benim İşim'de 7-11 Ekim haftası heyecanı yaşanıyor. Kura ile belirlenen günlerde birinci olabilme mücadelesi verecek yarışmacıların performansları merak edilerek öğrenilmek isteniyor. Ayrıca haklarındaki bilgiler de araştırılıyor. Kadir Ezildi'nin renkli sunumu, kontraları ve manileriyle daha da eğlenceli hale gelen temizlik maratonunda yarışmacılara dair bilgileri sizler için derledik.
 


Geçen hafta neler yaşandı?

Temizlik Benim İşim'in 30 Eylül - 4 Ekim tarihleri arasında yarışan isimler Büşra Par, Havva Asılsoy, Altun Karakaş, Sema Duman ve Burcu Başkan'dı. Nefes kesen beş gün sonunda Büşra Par haftanın kazananı oldu ve 10 bin lira ödül kazandı.
 

temzilik benim işim elif kartal

temizlik benim işim oğuzhan erel

temizlik benim işim melike çağ

temizlik benim işim mehtap özçelik

temizlik benim işim semre akanan


Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…
 


Temizlik Benim İşim 7-11 Ekim yarışmacıları kimdir?

Birbirinden titiz, mücadeleci ve iddialı isimlerin yer alacağı Temizlik Benim İşim'de 7-11 Ekim yarışmacıları açıklandıktan sonra haberimizde olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?