Temizlik Benim İşim 9 Ekim Çarşamba FOX TV! Melike Çap kaç puan aldı

Ekranların en hijyenik yarışma programı Temizlik Benim İşim'de haftanın ortasına geldik. Dün Oğuzhan Erel'in ardından bugün Melike Çap'a geldi sıra. Kendisini cuma günkü finalde birinciliğe taşıyacak performansa imza atmak isteyen güzel yarışmacı bakalım kaç puan aldı. İşte detaylar...

Medya 09.10.2019, 09:18
Temizlik Benim İşim 9 Ekim Çarşamba FOX TV! Melike Çap kaç puan aldı

Hafta içi her gün yayınlanan bölümleriyle yeni sezona damga vuran Temizlik Benim İşim'de heyecan çarşamba yarışmacısı Melike Çap ile devam ediyor. Haftanın ilk gününden itibaren dikkat çeken isimlerden biri olan ve binlerce kez araştırılan Melike Çap'ın performansı da merak ediliyor. Dün sırasını geçiren ciddi rakibi Oğuzhan Erel'in ardından yarışacak olan Melike Çap cuma günü gerçekleşecek final bölümü öncesinde bir adım öne geçmek amacında. 

 

Temizlik Benim İşim Melike Çap kaç puan aldı?

Temizlik hiç bu kadar eğlenceli olmamıştı. Kadir Ezildi haftanın üçüncü yarışmacısı Melike Çap ile birlikte işe başladı. Keyifli anlara ve halaylara sahbe olan bölümü sakın kaçırmayın. Melike Hanım'ın aldığı puan da haberimizde yer alacak.

temzilik benim işim elif kartal

temizlik benim işim Oğuzhan Erel

temizlik benim işim melike çağ


temizlik benim işim mehtap özçelik

temizlik benim işim semre akanan


Temizlik Benim İşim 8 Ekim Salı fragmanı
Kadir Ezildi kimdir?
24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?