Temizlik Benim İşim Arzu Gürdağ kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Televizyon ekranlarının tozunu alan, hijyeniyle hayran bırakan ve her anıyla eğlendiren Temizlik Benim İşim'de yeni bir gün daha başlıyor. Zorlu maratonun ikinci bölümünde yarışacak isim Arzu olarak açıklandı ve kendisi hakkında da birçok araştırma yapılıyor. Peki, Temizlik Benim İşim Arzu Gürdağ kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 27.04.2021, 13:52 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Arzu Gürdağ kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'de yayınlanan bölümleri ile izleyenleri ekran karşısına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de yeni bir gün daha başlıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların 4 saatlik sürede verdikleri mücadele sonrasında 10 bin liranın sahibinin belirleneceği maratonun ikinci ismi belirlendi. Buna göre Arzu Gürdağ kendisine verilen evde en iyi performansı gösterip evine ödülle dönmek istiyor. Peki, Temizlik Benim İşim Arzu Gürdağ kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.


Temizlik Benim İşim Arzu Gürdağ kimdir?

Bu haftanın ikinci yarışmacısı olarak Esenler'de kendisine verilen evi temizlemeye başlayan Arzu Gürdaş 36 yaşında. Ev hanımı. Erken yaşta çalışmaya başlayan deneyimli yarışmacı temizlik konusunda deneyimli. 12 yıl konfeksiyonda çalıştı. 14 senedir de evlere temizliğe gidiyor.
 

arzu gürdağ

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?