Temizlik Benim İşim Hatice İşgören kimdir

Temizlik Benim İşim'in 14 Nisan Salı günü yayınlanan bölümünde yarışacak isim açıklandı. Bugün performansını sergileyecek olan yarışmacı Hatice İşgören. Peki Hatice İşgören kimdir? Kaç yaşında ve nereli?

Medya 14.04.2020, 14:20
Temizlik Benim İşim Hatice İşgören kimdir

TLC ekranlarındaki performansıyla büyük ilgi gören ve Kadir Ezildi'nin ellerinde yükselen Temizlik Benim İşim yarışmasında yeni hafta heyecanı başladı. Beş yarışmacının kıyasıya mücadele vereceği yeni yayın döneminde FOX TV ekranlarında büyük bir rekabet yaşanacak. Temizlik Benim İşim'de 13-17 Nisan haftasında yarışacak isimler belli oldu. Peki Temizlik Benim İşim Hatice İşgören kimdir, kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.
 


Hatice İşgören kimdir?

22 yaşında muhasebeci. Bekar. Aslen Erzurumlu. Kişisel balımına çok düşkün. Temizlikte kendisine güveniyor. Sancaktepe'de kendisine verilen evde temizlik yapması istendi.


Temizlik Benim İşim hakkında

“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin Asiyelisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?