Temizlik Benim İşim Nebahat Kılıç kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en çok seyredilen ve ekranların tozunu alan yarışması Temizlik Benim İşim'de haftanın üçüncü günü başlıyor. Sevinç ve Sinem'in ardından hünerlerini sergileyecek isim açıklandı. Buna göre çıkan yarışmacı Nebahat oldu. Rakiplerine karşı iddialı olan katılımcı hünerlerini sergileyerek birinciliği elde etmek istiyor. Peki, Temizlik Benim İşim Nebahat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Medya 12.05.2021, 13:31 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Nebahat Kılıç kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Talya Prodüksiyon imzasıyla yayınlanmaya devam eden Temizlik Benim İşim'de hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların temizliklerini sergilediği bayram haftasında ilk bölüm Sevinç Hanım kendisine verilen 4 saatlik sürede evini temizlemişti. Dün de Sinem Hanım milyonlar karşısına çıkarak en yüksek puanı almaya çalıştı. Bugün de Nebahat 10 bin lirayı evine götrebilmek adına kolları sıvayacak. Kendisi hakkında da birçok araştırma yapılıyor. Peki, Temizlik Benim İşim Nebahat kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde.

Temizlik Benim İşim Nebahat kimdir?

Bugün hünerlerini milyonlar karşısında sergileyerek birinciliği kazanmak isteyen Nebahat Kılıç 34 yaşında. Temizlik personeli. Evli ve 3 çocuk annesi. Aslen Ardahanlı. Eşi pandemi sebebiyle çalışmıyor. Bu haftanın en iddialı yarışmacısı olacak gibi gözüküyor.
 

Temizlik Benim İşim Nebahat

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138