Temizlik Benim İşim Songül kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin fenomen yarışması Temizlik Benim İşim'de hafta sona eriyor. Pazartesiden bu yana devam eden mücadelede son gün yarışmacısı Songül Gökçek oldu. Güzel yarışmacı hakkında da araştırmalar başladı. Peki, Songül Gökçek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 21.05.2021, 13:45 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Songül kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV'de yayınlanan bölümleri hijyen severleri ekran karşısına kilitleyen Temizlik Benim İşim'de final öncesindeki son gün başlıyor. Beş güzel kadının pazartesiden bu yana devam eden rekabetinde bugün kendisine ayrılan sürede evini temizleyecek isim Songül Gökçek oldu. Güzel yarışmacı hakkında araştırmalar da başladı. İlk andan beri hakkında birçok araştırma yapılan Songül Hanım hakkındaki bilgiler de internette en çok sorgulanan kelimeler arasında yer aldı.Peki, Temizlik Benim İşim Songül Gökçek kimdir? Kaç yaşında ve nereli? İşte detaylar...


 

Temizlik Benim İşim Songül kimdir?

Pazartesiden bu yana güzelliği ile adından söz ettiren Temizlik Benim İşim'in yeni yarışmacısı Songül Gökçek aşçılık yapıyor. 23 yaşında. Aslen Karslı. İstanbul'da ailesiyle yaşıyor. Temizlik Benim İşim'de mutlu sona ulaşırsa motor ehliyeti ve motor almak istiyor.

temizlik benim işim songül

Yorumlar (0)