Temizlik Benim İşim Yasemin Karagöz kimdir? Kaç yaşında ve nereli

Türkiye'nin en hijyenik yarışması Temizlik Benim İşim'de yeni bir hafta daha başlıyor. Birbirinden iddialı beş yarışmacının mücadelesinde ilk andan itibaren kıyasıya bir rekabet izleyicilerin karşısına çıkacak. Gözler de yarışacak isimlerde. Kendisine verilecek evi 4 saatlik sürede temizleyecek yarışmacı Yasemin Sarya Özal oldu. Peki, Temizlik Benim İşim Yasemin Karagöz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor.

Medya 17.05.2021, 13:41 17.05.2021, 14:26 Burak ZİHNİ
Temizlik Benim İşim Yasemin Karagöz kimdir? Kaç yaşında ve nereli

FOX TV ekranlarında yayınlanan bölümleri ile izleyenleri televizyon karşısına kilitleyen Temizlik Benim İşim yine dopdolu bir maratonla televizyondaki yerini aldı.Beş kadının korakor ve acımasız mücadelesinde verilecek puanlar haftanın son gününde 10 bin liranın sahibini belirleyecek. Performansını sergileyecek ilk isim ise Yasemin oldu. Kendisi hakkında da araştırmalar başladı. Peki, Temizlik Benim İşim Yasemin Karagöz kimdir? Kaç yaşında ve nereli? Detaylar haberimizde yer alıyor. 


Temizlik Benim İşim Yasemin Karagöz kimdir?

Bu haftanın ilk yarışmacısı olan Yasemin Karagöz 30 yaşında. Ev hanımı. Evli ve 1 çocuk annesi. Aslen Vanlı. Haftanın iddialı yarışmacılarından biri olan Yasemin Hanım 10 bin lirayı sağlığı için harcamak istiyor.

Yorumlar (0)