Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu ve 10 bin lira kazandı? Puan tablosu

FOX TV'de yayınlanan Temizlik Benim İşim'de 9-13 Eylül haftası da tamamlandı. Birbirinden iddialı 5 yarışmacının boy gösterdiği haftada keyifli anlar yaşandı. Peki Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu? Kadir Ezildi yarışmacılara kaç puan aldı ve puan tablosu nasıl oluştu? İşte detaylar...

Medya 13.09.2019, 09:11 13.09.2019, 09:22

Yarışma sektörüne getirdiği solukla öğle kuşağının en çok izlenen yapımlarından biri olan Temizlik Benim İşim'de 4. hafta da geride kaldı. Aysel Sancak, Gülşah Bak, Öykü Yılmaz, Abdülkadir Fison ve Esra Seniye Çolak haftayi birinci tamamlamak adına yarıştı. Alınan puanlar sonucunda oluşan tabloya bir de Kadir Ezildi'nin verecekleri eklenecek ve hafta birincisi açıklanacak. Birinci 10 bin liralık ödülün de sahibi olacak.
 


Temizlik Benim İşim'de kim birinci oldu?

FOX'un başarılı yarışması Temizlik Benim İşim'de yarışmacılar pazartesiden cumaya beş gün olmak üzere büyük emek harcadı. Sunucu Kadir Bey de gittiği her evi temizleyerek önemli bir işin altına imza attı. Yorumları ve esprileri ile haftaya damga vuran Ezildi bakaım bugün kimi birinci açıklayacak. Sonuçlar belli olduktan sonra haberimizde yer alacaktır.
 

TEMİZLİK BENİM İŞİM ÖYKÜ YILMAZ

Temzilik Benim İşim Öykü Yılmaz

esra seniye çolak
 

Temizlik Benim İşim 11 Eylül Çarşamba fragmanı
Kadir Ezildi kimdir?

24 yaşındaki Kadir Ezildi, özel bir hastanede arşiv sorumlusu olarak çalıştı. İstanbul’da annesi ve erkek kardeşi ile birlikte yaşıyor. Sosyal medyada paylaştığı videolarla popüler olan Kadir, katıldığı televizyon programı ile geniş kitlelere ulaşarak herkesin sevgisini kazandı. Temizlik konusundaki takıntıları, ailesi ve komşularıyla olan ilişkilerini yansıtan videolarıyla mahalle kültürüne olan özlemimizi gidererek “ailemizin çocuğu” olmayı başardı. Özlü sözleri, esprili üslubu ve günlük yaşamdaki maceralarıyla o artık bir fenomen! 
Kadir Ezildi’nin temizlik konusundaki takıntısı anne ve babasının ayrılmasından sonra başlamış. Kadir evini çok seviyor ve sürekli temizlik yapıyor. Ne var ki annesi ve erkek kardeşi bu durumdan pek de memnun değiller! Zira kendilerini evlerinde misafir gibi hissediyorlar! Bir yeri kirletmemek için sürekli diken üstünde yaşıyorlar!  Temizliğin yanı sıra düzen konusunda da takıntılı olan Kadir Ezildi, kazandığı tüm parayı temizlik malzemelerine ve evin dekorasyonuna harcıyor. Öyle ki evdeki mobilyaları kendi temizlik anlayışına uymadığı gerekçesiyle baştan aşağıya yenilediğini söylüyor. Market alışverişi sırasında temizlik ürünlerinin olduğu reyonda çok fazla zaman geçiriyor. Tüm ürünleri yakından inceliyor. Evin bütün temizliğini kendisi yapıyor. Yere kıl döküleceği gerekçesiyle erkek kardeşine ağda yaptıracak derecede takıntılı bir temizlik hastası! Çamaşır suyuyla ilişkisini “Temiz olması için çiçeklere bile döküyorum” diyerek açıklıyor. Ondan habersiz eve misafir gelemiyor. Gelen misafirlerin ilk olarak banyoya gitmelerini rica ediyor. Misafirlerden ayaklarını yıkayarak çoraplarını değiştirmelerini istiyor. Temizlik konusunda takıntılı olduğunun farkında fakat tedavinin bu duruma bir çözüm olacağını düşünmüyor. Bu takıntısı nedeniyle evlenecek birini bulmakta zorlanacak olması ise annesinin en büyük korkusu…

öykü yılmaz

Temizlik Benim İşim hakkında
“En iyi temizliği ben yaparım” diyen 5 titiz, temizlik takıntısıyla nam salan, sosyal medyada herkesin sevgilisi olan Kadir Ezildi eşliğinde yarışacak, bir hafta boyunca kirli ve dağınık 5 evi temizleyecek. Kıyasıya rekabetin yaşanacağı, eğlencenin hiç eksik olmayacağı yarışmada haftanın birincisi büyük ödülün sahibi olacak. Haftanın finalinde en fazla puanı alan yarışmacı, büyük ödül 10.000 TL’nin sahibi olacak.

temizlik benim işim irem sümer

gülşah bak

abdülkadri fison

aysel sancak

esra seniye çolak


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?