The Taste Türkiye'den kim elendi? 2 Ekim Çarşamba elenen yarışmacı

Fox TV’nin şef yarışması The Taste Türkiye’de bit hafta daha geride kaldı. Yarışmacılar kendilerini büyük finale götürecek yemeklere imza atarken bir isim yarışmaya veda etti. Peki The Taste Türkiye’den kim elendi? İşte detaylar...

Medya 03.10.2019, 06:45 03.10.2019, 16:52 Burak ZİHNİ
The Taste Türkiye'den kim elendi? 2 Ekim Çarşamba elenen yarışmacı

Yayınlandığı her hafta büyük bir ilgi ile izlenen The Taste Türkiye’de Ali Ronay, Esen Hünal ve Rafet İnce’nin kıyasıya yarışı nefes kesti. Son şampiyon Ali Şef’in kayıpsız başladığı haftada kimin evleneceği de merak konusuydu. Ve yemekler yapıldı, sert eleştiriler de arkasından geldi. Moderatör koltuğunda oturan Hazer Amani’nin konuğu Teoman Hünal’dı.
 


Ön plana çıkan performanslar

Yeni bölümü ile yayınlanan The Taste Türkiye’de haftaya damga vuran performans yemekleri vardı. Ece Eylül Özmen İspanyol biberi, biberiyeli patates cipsi, mac & cheese, çilekli milkshake ve red source ile jürinin karşısına çıktı. Bilal Keser hamburger, tavuk lolipop ve mantar pane yaptı. Görkem Duman da hamburger ekmeği, sarmısaklı mayonez beşamel sostan oluşan bir karışım hazırladı. 


The Taste Türkiye’den kim elendi?

Büyük bir coşku ile gidilen final bölümünde kimin yarışmaya veda edeceğine karar verilecekti. İkinci etabında Karadeniz rüzgarı esen The Taste Türkiye’de 2 Ekim Çarşamba günü Furkan elendi ve hayallerine veda etti.

the taste türkiye çiğdem kaya kimdir

the taste türkiye çiğdem kaya

kaan arığ hazer amani

the taste türkiye simla çilingiroğlu

the taste türkiye simla çilingiroğlu

the taste türkiye iremcan kimdir

the taste türkiye iremcan instagram

the taste türkiye özge güler özel

the taste türkiye özge güler özel

eliz ayça peker

eliz ayça peker


the taste türkiye bilal keser

the taste türkiye bilal keser

the taste türkiye kasım kaçmaz

the taste türkiye kasım kaçmaz

THE TASTE TÜRKİYE TAMER KERİMOĞLU

cemil demirkol the taste türkiye

the taste türkiye mehmet şah batan

the taste türkiye berat cicu

koray maden

luca eyuboglu the taste türkiye


THE TASTE TÜRKİYE 2. SEZON YARIŞMACILARI

esen hünal

ALİ RONAY

RAFET İNCE


THE TASTE TÜRKİYE NEDİR?

Türkiye’nin önde gelen şeflerinden Ali Ronay, Esen Hünal ve Rafet İnce yemekleri hangi yarışmacının hazırladığını bilmeden sadece tadarak değerlendirecekler. Başarılı buldukları adayları, kendi takımlarına dahil edecekler. Eleme turunda tattığı yemeği kimin hazırladığını bilmeyen jüri, kendi ekibinden birini eleme riskiyle karşı karşıya kalacak. Programa gelen misafir şeflerin belirlediği konseptte yemeklerini hazırlayan takımlardan en başarılı performansı sergileyen yarışmacı, dokunulmazlık kazanacak. Türkiye’nin önde gelen şeflerinden olmak için mücadele eden, mutfak becerisine güvenen şef adaylarını bir araya getiren yarışma programı “The Taste Türkiye”deki uzun maratonun sonunda yalnızca bir kişi birinci olmanın gururunu yaşayacak ve büyük ödülün sahibi olacak.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?