Tutunamayanlar 11. bölüm tek parça full izle

Güçlü kadrosu ve senaryosuyla dizi dünyasını sallayan Tutunamayanlar 11. bölümü ile ekranlara geldi. Başarılı yapım yine milyonlarca kişi tarafından seyredildi. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Tutunamayanlar 11. bölüm full tek parça HD izle seçenekleri haberimizde. Ayrıca 12. bölüm fragmanına dair detaylar da yer alıyor... Tutunamayanlar 11. bölüm tek parça full izle

Medya 24.03.2020, 09:37
Tutunamayanlar 11. bölüm tek parça full izle

TRT ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Tutunamayanlar'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Tutunamayanlar 11. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Tutunamayanlar 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.
 


Son bölümde neler yaşandı?

Tarık, Tunç’un İrem’e bir teklifte bulunduğuna kulak misafiri olmuştur. Ancak teklifi duyamamıştır. Tunç’un İrem’den ne istediğini merak eden Tarık, büyük bir merak içindedir. İlhan’ı ise Periler Konseyinde zor bir sınav beklemektedir. Güçleri tehlikededir. İlhan’ın ele geçirdiği önemli bir belge, Tarık ve İrem aşkını oldukça etkileyecektir. Tarık, mahallede çeşitli testler yaparak ruh eşini arar. Bu testlerin sonuçları Tarık için sürpriz olacaktır. Bu arada Tarık’ın rakibi Doktor Tunç, mahallede bir poliklinik açar. Burayı açmasındaki neden tabi ki İrem’dir. Tunç’un mahalleliyi etkilediği her hamle Tarık’ı daha çok çıkmaza itecektir.TRT Tutunamayanlar 11. bölüm full tek parça HD izle

Salı günlerinin zirve adaylarından biri olan Tutunamayanlar 11. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Tutunamayanlar'ın 11. bölümünü trt.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.


Tutunamayanlar 12. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

TRT'nin fenomen dizisi Tutunamayanlar'un 12. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa showtv.com.tr ve TRT Youtube kanalından izleyebilirsiniz.


Tutunamayanlar oyuncuları ve karakterleri

Başrolünde Doğu Demirkol, Zafer Algöz, Ece Çeşmioğlu, Yeliz Kuvancı, Şinasi Yurtsever, Barış Yıldız, Hande Katipoğlu, Bora Akkaş, Dilhan Nazözgülüş, Uğur Serhan ve Dilek Çelebi yer alacak.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?