Ümit Karan ile Nihat Doğan da Survivor 2018 kadrosuna eklendi!

Şubat ayında başlayacak olan Survivor 2018 için geri sayım sürerken yarışmacıların isimleri de bir anda değil farklı zamanlarda açıklanarak heyecanı artırıyor. İzleyiciler kimlerin katılacağını öğrenmek için sürekli Acun Ilıcalı'yı takip ediyor ve bilgi almak istiyor. Başarılı kanal sahibi çıtayı daha da yükseltti ve iki eski yarışmacıyı daha kadroya kattı.

Medya 28.11.2017, 10:37 Burak ZİHNİ
Ümit Karan ile Nihat Doğan da Survivor 2018 kadrosuna eklendi!

Henüz yayınlanmamasına rağmen yeni sezondaki yarışmacılarıyla dikkat çeken Survivor 2018 için heyecan giderek artıyor. Bu durumdan memnun olan Acun Ilıcalı da şubat ayından itibaren ekranlara gelecek olan yarışma için elini taşın altına koydu ve Ada'ya renk katacak isimleri Dominik'e getiriyor. Son olarak eski futbolcu Ümit Karan ve şarkıcı Nihat Doğan bu listeye dahil oldu. İki isim daha önce yarıştıkları yarışmada önemli dereceler elde etmiş ve tekrar gelemeleri yönünde haklarında binlerce mesaj atılmıştı.

Reyting canavarı Survivor 2018'de kimler yarışacak sorusunun cevabı da belli oldu!

NİHAT DOĞAN VE ÜMİT KARAN DA KADROYA GİRDİ
Acun Ilıcalı, daha önce All Star'da yarışacak 8 ünlü ismi açıklamıştı. Son olarak kadroya Survivor'da daha önce yarışan Nihat Doğan ve Ümit Karan'ın da dahil olduğu ortaya çıktı.

Acun'un açıkladığı 8 kişilik liste şöyle:
Hilmicem İntepe
Adem Kılıççı
Hakan Hatipoğlu

Murat Ceylan
Cumali Akgül
Turabi Çamkıran
Sema Aydemir
Nagihan Karadere
Merve Aydın

nihat doğan ümit karan survivor 2018

NİHAT DOĞAN KİMDİR?
13 Şubat 1976 senesinde dünyaya gelen Nihat Doğan aslen Muşludur.

Nihat Doğan ilk sanat dünyasına Türk halk müziği parçalarını seslendirerek giriş yapmıştır. 1995 yılında Kırdın Kalbimi adlı parça ile profesyonel müzik kariyerine adım atmış özellikle 2011 yılında katıldığı Survivor yarışması ile popülerliğini artırmıştır. 1976 doğumlu sanatçı Nihat Doğan İstanbul doğumludur.

11 yaşında iken babasını kaybeden Nihat Doğan fakir bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Nihat Doğan Muş‘un ünlü Batıkan aşireti’ndendir.

2015 yılında Survivor All-Star'a katılacaktı fakat Özgecan Aslan hakkında Twitter'da "Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksınız." dedi ve halktan büyük tepki aldı. Bunun üzerine Acun Ilıcalı, Nihat Doğan'ı Survivor All-Star 2015'den men etti ve Galatasaray SK eski yöneticilerinden Adnan Öztürk'ün kendisi hakkındaki ihraç talebi Yönetim Kurulunca oy birliğiyle olumlu bulundu. Böylece 2015 yılının Mart ayında yapılacak olan Mali Genel Kurulda ihraç istemiyle oylama yapılmasının yolu açılmış oldu.

Ayrıca Nihat Doğan, kendini muhafazakâr demokrat olarak tanımlamaktadır.

Yorumlar (1)
Türk cumhuriyeti vatandaşı 3 yıl önce
Acun nihati almakla yanlış yaptı.acunu severdik dik diyorum çünkü eskisi kadar sevmiyorum
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?