Yaparsın Aşkım 17 Ağustos Cumartesi izle! 157. bölümde neler olacak

FOX TV'nin en çok izlenen yapımlarından biri olan Yaparsın Aşkım 157. bölümü ile ekranlara gelecek. Peki 17 Ağustos Cumartesi günü neler yaşanacak? İşte detaylar...

Medya 15.08.2019, 10:29 Nabi Kırmızı
Yaparsın Aşkım 17 Ağustos Cumartesi izle! 157. bölümde neler olacak

Ünlü oyuncu İlker Ayrık'ın sunumu ve renkli çiftlerin konukluğu ile izleyenlere keyif dolu anlar yaşatan Yaparsın Aşkım yine FOX TV ekranlarındaki yerini alacak. Programı izlemek isteyenler şimdiden günlük planlarını yarışmaya göre dizayn etti ve beklemeye başladı. FOX TV'den yayınlanan yarışmanın 157. bölümüne dair bilgiler haberimizde yer alıyor.

“EŞLİ KÜTÜK TAŞIMA” adlı birinci oyunda yarışmacılar kütüğü en uzun süre taşımayı deneyecekler.
“ZIPLAYARAK BALON PATLATMA” adlı ikinci oyunda eşler, havada asılı 10 adet balonu trambolin üzerinde zıplayarak kafalarıyla patlatmaya çalışacaklar.

“ROMANTİK KOCA” adlı üçüncü oyunda kadınlar, eşlerini yönlendirerek kendilerine meyve servisi yapmalarını sağlayacaklar.
“OYUN ÇİVİLEME” adlı final oyununda ise yarışmacılar, tahta üzerine yarı çakılmış vaziyette bulunan çivileri çekiçle çakmaya çalışacaklar.

Yaparsın Aşkım saat kaçta ve hangi kanalda?
Yarışmanın başından sonuna kadar çiftlerin büyük mücadele verdiği, kadınların masada eşlerini çekiştirdiği, erkeklerin ise kavanozda hayretler içinde onları izlediği “Yaparsın Aşkım”, yine yüksek oranda heyecan ve eğlence içeren 157. bölümüyle ekrana gelmeye hazırlanıyor! Prodüksiyonunu Pervasız Yapım’ın üstlendiği “Yaparsın Aşkım”, 17 Ağustos Cumartesi saat 20.00’de FOX’ta.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?