Yaralı Kalbim 57. Bölüm 2 Nisan Cuma| Yaralı Kalbim 57. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 57. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 01.04.2021, 07:45 01.04.2021, 08:18 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 57. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 57. bölüm özeti

Geet Maan’ın şoförlük yaptığını öğreniyor. Maan’ın gitmesi gerektiğini savunurken Maan ise kalıp savaşmayı tercih edeceğini söylüyor. Bu arada eve bir misafir gelecek. Bakalım bu misafir taşları yerinden oynatacak mı?

Yaralı Kalbim 56.bölüm özetinde Maan uzaktan Geet’e bakmak için onun odasının etrafında dolaşır. Maan Geet’in bayılacak olduğu fark edip yanına koşar. Geet’in dayısı da ordadır ve Maan’ın oda da ne yaptığını sorar. Seslere diğer aile üyeleri de gelir. ilk etapta Maan’ın neden oda da bulunduğu sorgulanırken sonra Geet’in durumu fark edilip çok üstelenmez. Sadece bu konuda kafası kırık olan dayı biraz sorgulamaya başlar.

Teji Maan’ı odadan çıkarır. Maan gözü Geet’in kapısında bir haber almak için beklemektedir. Hatta evin hizmetçisi odaya içecek götürürken tepsiyi Maan alıp götürmek ister.

Geet sürekli Maan’ı düşünüyor ve bir şey yemediği için baygın düşmüştür. Maan evin hizmetçisini ikna edip mutfağa girer ve kendi elleriyle Geet’e yiyecek bir şeyler hazırlar. Hizmetçi kız beğenmez ve azar işiteceğini düşünerek çaresizce götürür. Geet yemeği görünce kendinden geçer. Bir oturuşta yer. Hizmetçi kız şaşırır, şoförün böyle yiyecekler hazırlayabilmesine şaşırır. Hizmetçi kız yemeği kendisinin değil de yeni gelen şoför Balwint Singh’in hazırladığını söyler. Geet, Balwint’in Maan olabileceğinden şüphelenir.

Geet, Maan’ın odasına gidince o olduğunu görür. Geet, Maan’dan hemen gitmesini istese de Maan tek gitmeyeceğini söyler. Sonuna kadar savaşacağını ikna edeceğini belirtir. Geet bunun bu kadar kolay olamayacağını söyler.

Adi de eve Kurana evine gitmiş Dev’e Maan ile ilgili son yaşanan haberleri aktarır. Dev kardeşinin durumuna üzülür. Tek başına mücadele etmesini istemez. Dev, Maan’ın kaldığı yeri arar. Tej telefonu açar ve Maan’a seslenir. Geet de konuşulanlara kulak kabartır. O da büyükanneden bir haber duymak ister. Maan telefonu uzattığı için kızarlar. Dev Maan’ın gördüğü muamele karşısında şaşkındır. Üstüne Tej, Maan’dan gübre çuvalını taşımasını ister. Geet bu anları izlerken çok üzülür.

Gece Geet’in ilaçlarını içmeden yattığını öğrenen Maan soluğu yine onun odasında alacaktır. Gizli gizli tüm engelleri aşan Maan, Geet’in odasına ulaşır. Maan’ı orada bir sürpriz beklemektedir. Geet yalnız uyumuyordur teyzesi de yanında yatmıştır.

Maan birden teyzeyi görünce irkilir, hemen saklanır. Geet kalkıp bakınca Maan eliyle Geet’in ağzını kapayıp odadan çıkarır. Maan Geet’ e kendisine bakmadığı için kızar ve kendi aralarında atışmalarını yaparken ses duyunca odadan odaya kaçarlar. Lucky’nin odasına giren ikili Lucky’nin gelmesiyle telaşlanır. Lucky evde hırsız var deyip Teji uyandırır. Geet ben onları atlatırım deyip Maan’ın gitmesini ister. Görende kuyumcu soygunu yaptıklarını sanar.

Lucky oda da Maan’ın gölgesini görüp hırsızı yakaladım diye odaya girer. Geet,Maan’ın yakalandığını sanıp korkarak olay yerine gider. Kapı kilitlidir ve içerden kavga yumruk sesleri gelir. Geet, Lucky’nin Maan’ı dövdüğünü düşünüyordur. Odadan yaralı olarak çıkan Lucky olur. Maan Lucky hırsız var diye girince hırsızı yakaladığını düşünüp vurmaya başladım der. Maan bir yandan da Lucky dövdüğü için içi rahatlamıştır. Geet de alttan alttan gülmeye başlar.

B arada yola çıkan Dev’in de arabası bozulur. Bu Kurana ailesinin uyduruk arabalara bindiğini artık anlamış olduk. Dev otobüs kullanmak zorunda kalacak ama nereye gideceğini bilemiyor. Dev’e de bu yolculukta bir aşk macerası bekliyor gibi duruyor.

Ertesi sabah Tej Maan’ ile birlikte otobüs terminaline bir misafir karşılamaya giderler. Bu misafir Darjee’dir. Yani Geet’in büyükbabası. Geet Maan’ın büyükbabasını almaya gittiğini duyunca strese girer neler olacağını tahmin bile etmek istemez. Maan’ın ise haberi Darjee’yi otobüsten inerken görünce olur. Ağzını yüzünü kapatıp gizlenmeye çalışır.

Bakalım Darjee bu işi çözen kişi mi olacak?


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?