Yaralı Kalbim 59. Bölüm 4 Nisan Pazar izle | Yaralı Kalbim 59. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 59. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 03.04.2021, 06:44 03.04.2021, 07:39 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 59. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 59. bölüm özeti

Nandini kafayı fena halde Dev’e takmıştır. Tabi Nandini Dev’i Geet’in kocası Maan olarak biliyor. Nandini Dev’in her hareketini yanlış anlayıp Geet’i aldattığını sanıyor. Gördüklerini Geet ile de paylaşamıyor kocasını çok sevdiği için üzülmesini istemiyordur. Diğer tarafta Dev’e aile tarafından baskı altındadır. Her türlü işi Dev’in üstüne yıkmışlardır. Dev Geet’ ailesinin çok acımasız ve tuhaf insanlar olduğunu söyler.

Yarı sarhoş yarı ayık kafalı dayı ise sürekli Geet ile Maan’ı yakalıyor ama anlatmaya çalışana kadar her şeyi unutuyordur. Zaten evdekilerde dayıyı pek ciddiye aldıkları söylenemez.

Evde Karwaci kutlamaları yapılacaktır. Kadınlar kocaları için oruç tutacaktır. Bu Geet’in Maa için ilk orucu olacaktır. Geet’in içi buruktur. Bu anları kendi evinde ve büyükanneyle birlikte geleneklerine en uygun şekilde yaşamayı istiyordur.

Evde kadınlara kına yakılır. Geet uzaktan kınasını Maan’a gösterir. Maan da kimseye görünmeden kapıların ardından gizli gizli Geet’e bakar. Kadınların elleri kınalıyken hizmetçi kız yemek getirir. Kadınlar kendi aralarında nasıl yiyeceklerini konuşurlar. Geet hemen aç olmadığını söyler yoksa Dev’in elinden yemek zorunda kalacaktır. Pami açtır bu yüzden Geet Tej’i çağırtır. Pami Tej’in böyle şeyler yapmayacağını söyleyip gelmemesini ister. Ama Geet bu konuda ısarcıdır. Geet Tej’e de ısrar edince Tej mecbur kalır. Pami’ye yemek yedirirken kızın yüzüne bile bakmaz. Zorla yedirdiğini belli eder. Bu durum ise Pami’yi oldukça mutlu etmeye yetmiştir. Çünkü İlk defa Tej onun için bir şeyler yapmıştır.

Pami daha sonra Geet’in yanına gidip teşekkür eder. İlk defa bu kadar mutlu olduğunu anlatır. Kızlar mutfakta kendi aralarında konuşuyordur. Oruç tutacak kadınlara erkek tarafından sahur tepsisi veriliyordur ama ne Pami ne de Geet böyle bir şey alabilmiştir. İkisi de bu konuda oldukça duygusaldır.

Nandini elleri kınalıyken Dev ile çarpışıp yere düşer. Nandini Dev’in kendisini kaldırmasını istemez. Ortaya komik anlar çıkar.

Eve yine sürpriz konuk olarak Adi gelir. Adi büyükannenin emriyle Geet’e sahur tepsisi getirmiştir. Geet bu hediyeye çok sevinir. Büyükannesi onu unutmamış uzaklardan da olsa onun için geleneklerini en uygun şekilde yerine getirmesini sağlıyordur. Bu davranış teyzenin de hoşuna gitmiştir.

Adi evdeyken Dev ve Maan da gelir. Herkesi tedirgin bir hal sarar. Adi’nin Dev’in Maan olduğunu bilmediğini sanıyorlardır. Neyse ki Adi hazırlıklıdır ve pot kırmaz.

Teyze Pami’nin de sahur tepsisini verir.Pami bir kez daha mutlu olmuştur. Kız bu küçük şeylere bile o kadar hasret kalmış ki en ufak bir davranış onu mutlu etmeye yetiyor. Pami kocasına aç olup olmadığını sorarken Tej yanlış anlar ve Pami’yi saçma sapan oyunlarından vazgeçmesini söyleyip ellerini yıkamasını ister. Pami herkesin içinde mahcup olur.

Geet ve Maan gece sahur için sözleşirler. Çünkü yemeği Maan’ın Geet’e yedirmesi gerekiyordur. Gece Geet kalkıp hazırlanır. Maan da saatini kurup kalkmıştır. Ama Tej gece vakti işi olduğunu söyleyip Maan’ın arabayı hazırlamasını ister. Geet odada beklerken sesleri duyar. Pami Tej’e gitmemesini orucunu onsuz açamayacağını söylerken Tej her zamanki gibi onu azarlar. Geet Pami için Tej ile konuşup ikna eder. Ama Tej Pami’ye gidip patlar ve kendisini Geet’e acındırmakla suçlar. Tej tekrar gitmek için tutturunca annesi müdahale eder. Kısaca sonuca gelirsek Geet sahurunu Maan’ın elinden yapmayı başarmıştır.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?