Yaralı Kalbim 60. Bölüm 5 Nisan Pazartesi izle | Yaralı Kalbim 60. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 60. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 04.04.2021, 07:15 04.04.2021, 07:36 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 60. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 60. bölüm özeti

Maan ile Geet’in konağın önüne gelmesi ile başlar. Lucky içeri de Maan Sing Khuran’yı yakaladıklarını söyletince Balwaln (Maan) ve Geet şok olur. İçeride ise Dev neden kendisine kızgın baktıklarını anlayamaz. Dev konağa Nandini’nin kendisinde kalan kitabını teslim etmeye geldiğini ama Nandini’nin ailesi kendisini rehin almasını anlayamaz.

Büyük anne Biji Nandi’nin kendilerine her şeyi anlattığını söyleyince Dev’in kafası iyice karışır. Dev neden bahsettiklerini sorunca Tej Geet’i üzdüğünü bildikleri, kendisini cezalandıracaklarını söyler. Dev o anda kendisini Maan Sing Khurana olarak yanlış anladıklarını fark eder.

Tej’in karısı Pamm karı koca arasında ki mesele olduğunu bir şey yapmadan önce konuşmalarını söyler. Geet ile Dev odaya gidip konuştukları sırada Mana da pencereye tırmanıp ikilinin yanına gelir.

Dev her şeyi açıkça söylemekten yana düşüncesini belirtirken, Geet de aynı düşüncede olduğunu söyler. Maan ise insanların Maan Sing Khurana’yı kötü bildiklerini, bu imajı düzeltmeden gitmenin iyi olmayacağını, bu oyuna biraz devam etmesini ister. Kısaca Dev’e Maan olarak devam etmesini, Geet’in ailesinin gözünde Maan adına yanlış düşünmemesini için ellerindne geleni yaparlar.

Dev ile Geet salona gelir. Biji neye karar verdiğini sorar. Geet de Maan (Dev) bir ay boyunca burada kalacağını, hal ve tavırlarında bir değişim olmadığı halde Maan’ın yoluna göndereceğini ama hal ve tavırlarında olumlu bir gelişme olursa Delhi’ye döneceğini açıklar. Tej Maan zannettiği Dev’in tokat manyağı yapmak için beklerken Geet’in bir ay süre vermesi Tej’i sinirlendirir. Ancak Büyük anne de bir ay süreyi onaylayınca Tej “Maan bu bir ay senin için çok zor geçecek koçum” dişyerek sert bir bdille ikaz eder.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?