Yaralı Kalbim 61. Bölüm 6 Nisan Salı izle | Yaralı Kalbim 61. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 61. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 05.04.2021, 07:27 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 61. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 61. bölüm özeti

 Geet Maan için dini günlerindne Maan için Oruç tutacak. Tej ile Pamm arasında ki soğuk rüzgarlar kendisini gösterecek! Detaylar Yaralı Kalbim 61. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Tej’in Dev’e iş vermesi ile başlar. Dev tek başına yapamayacağını söyler. Lakin Tej elinde delil olduğunu Geet’in odasına gittiğini, Geet’in odasında “M.S.K” adına mendil bulduklarını söyleyince hiç bir şeyden haberi olmayan Dev mecburen abisi Maan’ı korumak için gittiğini söyler. Tek bu olayı Biji öğrenmemesi için depoyu baştan sona temizlemesini emreder. Dev mecburen kabul eder. Nanidini depodaki demir eşyaları kaldırmaya çalışan Maan zannettiği Dev’in yanına gelip dalga geçer. Dev ise sonunda kalbini bir kıza kaptırır. Ona aşık aşık bakar. Nandini gittikten sonra gece vakitte Maan gelir. Ailenin Maan Sing Khurana’yı iyi tanıması için hem depodaki eşyaları düzenleyeceğini hem de tamir edeceğini söyler. Maan sabaha kadar çalışıp dini tören için kutlanacak depuyu hem düzenler hem de kullanılacak hale getirecek eşyaları yapınca Biji ver ev halkı mükemmel olduğunu söyler. Mana Sing Khura en hakkında tam not alır. Geet evlendikten sonra eşlerin tuttuğu ilk oruç olduğunu, bu orucu da sadece kadının kocasının vereceği su ile bozulacağını söyler. Manada bir gün sonra tutulacak orucu herkesin içinde su vererek bozacağını açıklar. Geet herkesin içinde yapamayacağını söyleyince Maan ve Geet iddiaya girer. Mana eğer Geet’in orucunun herkesin içinde bozdurursa Geet de herkesin içinde yemek yedireceği konusunda söz verir. Dev dini tören için hazırlanan platform için perde takarken yanına Nandini gelip dalga geçer. Bu sırada Dev bastığı sandalyeden düşer. Tesadüfe bakın ki Nandini’nin üzerine düşer. Nandini sinirle kaçıp gider. Eniştesi Maan’ın kendisini ayartmaya çalıştığını düşünür. Nandini bu durumu Geet ablasına söylemek istese de onun moralinin bozulmaması için şimdilik saklı tutacağını söyler. Jugnu amca da Dev ile Geet’in konuşmasına kulak misafiri olur. Hemen Geet ile Dev’in Maan hakkında konuştuklarını Biji’ye anlatır.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?