Yaralı Kalbim 66. Bölüm 11 Nisan Pazar izle | Yaralı Kalbim 66. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 66. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 10.04.2021, 07:23 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 66. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 66. bölüm özeti

Maan tam evi terk edecekken olayların seyri değişmiş Daman’ın Nandini’yi kandırdığı ortaya çıkmıştı. Hayatlarına heyecan gelen Geet ve Maan şimdi de kalıp Nandini’nin ve teyzenin gerçekleri görmesini sağlamak için yeni olaylar çıkaracaklar. Yaralı Kalbim 66.bölüm özetinde Maan olanları Dev ile de paylaşır. Gitmeyeceklerini Daman’dan Nandini’yi kurtarmak için gerçekleri ortaya çıkaracaklarını söyler. Tabi bunlar konuşurken haberleri yoktur ki evde bir anda nişan hazırlıkları başlamıştır. Aslında herkes şaşkındır. Nandini dün ağlarken bugün yangından mal kaçırır gibi nişan neden diye sorar. Geet ise hepten şaşkındır onun nişandan dahi haber yoktur. Teyze gelip kızını görünce duygulanır. Bu kadının duygusal halini de görmüş olduk. Teyze damat tarafının bir an önce nişanı yapmak istediklerini söyler.

Geet hemen bu haberi yıkım ekibiyle paylaşır. Hemen onlarda bir plana girişirler. Erkek tarafı gelmiştir. Heyecanlı bir şekilde karşılanır. Aynı zamanda evde başka bir hazırlık daha vardır. Oda Maan’ın önemli bir iş anlaşması yapacağıdır. Lucky ve Geet bu olayı abarta abarta anlatırlar. Sözleşme yapacak kişi genç bir kız ve çok büyük bir servete sahip tüm şirketi kendi başına idare ettiği anlatılır. Erkek tarafı kendi aralarından bakışıp vaovv bakışı atarlar.

Erkek tarafı oturduğunda kapıya korumalar dizilir. Radika içeri girer ve herkesin ağzı açık kalır. Tabi uzaktan izleyen Geet tüm bunların plan olduğunu bilse de Maan’ın kıskanı rve ağzı bir karış açık kalır. Radika ile ilk tanışmaya çalışan Daman olur. Tej bile Daman nereye gidiyor diye bakış atar. Radika Daman’a iltifat etmeye başlar. Daman’ın anne ve babası da göz göze gelir. Sarhoş dayı da Radika’ya aşık olur. Radika tanıştıktan sonra asıl gelme sebebim burada evlenmek der ve oltayı atar. Adi de “Neee evlenmeeeek mi?” diye abarta abarta tekrarlar. Radika giderken Daman bakakalır ve dayı onu yerine oturtur.

Plandan haberdar olan biri daha vardır. O da Lucky. Lucky Daman’ın üzerine meyve suyu döker ve onu tuvalete götürür. Yıkım ekibi uzaktan olayı izleyip Radika’yı oraya yollar. Radika klasik düşme hareketi yapıp kendini Daman’ın kollarına bırakır. Kısa süreli de olsa Radika Daman’ı çok beğendiğini söyleyip hatıra olarak yüzüğünü verir.

Nandini ise odasında yavaştan Dev’i düşünmeye başlar. Dev ile birlikteyken ne kadar güldüğünü anımsar. Daman’ın kafası yavaş yavaş karışmıştır. Geet de yüzüğün çok pahalı olduğunu Radika’nın eski sevgililerine aldığı arabalardan bahsedip daha çok gaza getirmeye çalışır. Daman’ı teşekkür etmek için Radika’nın yanına yollar. Teyzeyi de onların olduğu odaya yönlendirip görmesini sağlamaya çalışacaklardır. Ama Daman geri adım atmış ve yüzüğü geri Radika’ya vermiştir. Plan istedikleri gibi gitmemiş ve nişan gerçekleşmiştir.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (1)
Gul 1 ay önce
Yarali kalbim dizisinin neden sagati degisdiki lutfen eski sagatine geri donsun ya
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?