Yaralı Kalbim 67. Bölüm 12 Nisan Pazartesi izle | Yaralı Kalbim 67. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 67. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 11.04.2021, 07:08 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 67. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 67. bölüm özeti

Dhaman’ın foyası ortaya çıkacak. Maan şirketinin satıldığını öğrenecek! Detaylar Yaralı Kalbim 67. bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor. Misafirlerin düğünde eğlenmesi ile başlar. Maan ve ekibinin artık zamanı daraldığı için Maan Adi ile plan yapıp Geet’in odasının olduğu yere gizli kamera koyarlar. Dhaman’ın zengin zannettiği Radhika ile Geet’in odasına gider. Dhaman de hemen peşinden onu takip eder. Jugnu amca evde kendince casusluk oynamaya başlar. Evde Radhika’yı istemeye gelen gencin (Dev) peşine düşer. Dev ise Jugnu amcaya yakalanmamak için oradan oraya kaçsa da sonunda düğünde oynayanların arasın  da yere düşer. Herkes Dev’in taktığı sahte bıyıkların düşmesi ile hemen onun Dev olduğunu anlar.

Büyük anne Biji sahtekar ve dolandırıcı Maan’ın kardeşinden ancak böyle bir sahtekarlık beklediğini söylerken, Teji sinirle Dev’e tokat atmak ister. Araya Maan girip kardeşine kimsenin el kaldıramayacağını, söyler.

Teji Maan’a saldırmak istese de Maan herkesi sakin olmaya, gerçeklerin ortaya çıkması için sadece projeksiyona yansıtılan görüntüye bakmasını ister. Herkes pür dikkat projeksiyona bakarlar. Dhaman ile Radhika’nın gizlice Geet’in odasında ki konuşmasını eve gelen tüm misafirler canlı izler. Dhaman Nandini’yi sevmediğini, Radhika ile evlenmek istediğini söylediğini duyan Teji hemen Dhaman’ın yanına gider.

Dhaman’ı döve döve salona getirir. Maan gerçekleri bir kez daha açıklar. Teji Dhaman’ı alıp ücra bir yere götürüp öldürmek isterken Maan buna karşı çıkar. Eve gelen polisler Dhaman ve ailesini tutuklar. Lucky Maan eniştenin gerçekleri çok önceden bildiğini, bu olayı geride bırakmak istemeyip, bu planı yaptığını açıklayınca Biji hem Maan’dan hem Geet’den hem de Dev’den açıkça özür diler. Teji de yaptıklarında pişman olur. Zira hem kendi ailesinin onurunu kurtarmış, hem de cezaevine düşmesine engel olmuştur.

Olaylar tatlıya bağlanır. Ertesi gün herkes kahvaltıda bir araya gelir. Bir kaç gün boyunca Geet’in teyzesinin evinde bayram havası hakim olur. Lakin Nandini yaşadığı şoku atlatmak da zorlanır. Dev bir gece Nandini’nin odasına gidip ona destek olmak ister. Nandini her şeyi unuttuğunu söyleyince, Dev de mutlu olur. Tam Dev kapıdan çıkacakken Nandini ağlamaya başlar.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (1)
Nubar 3 hafta önce
güzel bir dizi
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?