Yaralı Kalbim 72. Bölüm 17 Nisan Cumartesi izle | Yaralı Kalbim 72. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kiltleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 72. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 16.04.2021, 06:15 16.04.2021, 06:28 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 72. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 72. bölüm özeti

Maan hafızasını kaybetmişti ve eski sinirli, agresif sıkıcı haline geri dönmüştü. Geet hiçbir şekilde Maan’ı etkileyemiyor tüm azarı yemeye devam ediyordu. Maan yanlış anlaşılmalar sonucu Geet’i işten kovar. Geet Maan’ın üzerine yıktığı tüm işlerin üstesinden geleye çalışıyordur. Pinky’nin hızlıca gelip Geet’e çarpmasıyla Geet elideki kahveyi sunum dosyasına devirir. O sırada Maan Geet’i aramış ve telefon açıktır. Geet Maan’ın arkasından atıp tutmaya başlar. Geet’in hakkında söylediklerini duyan Maan gelip Geet’e hakaret etmeye başlar. Ceza olarak da 1 saat içinde sunumu baştan hazırlamalarını ister. Dev de Nandini’nin peşinde günlerini geçiriyordur. O da ofise gitmez Nandini’ye duygularını açıp açmamayı düşünür. Büyükanne ona nasihat eder. Geet ve Adi sunumu hazırlar. Lucky’nin gelip burnunu sokmasıyla dosyalar karışır. Maan’a yanlış dosya gidince azarlamaya çoktan başlar. Geet’in de ona cevap vermesine izin vermez. Ofistekiler gece geç saatlere kadar toplantıya hazırlanır. Büyükanne Maan’ın yanına gidip ağzını aramaya başlar. Ama Geet’e kötü davrandığını öğrenir. Ertesi gün müşteriler geldiğinde dosyalar Geet de kalmıştır. Her yerde dosya aranır. Müşteriler gelir ve toplantının başlamasını isterler. Herkes birbirine bakarken Geet hızlıca girip sunumu anlatmaya başlar. Müşteriler çok memnun kalır ve sunumun sonunda alkış alır. Tabi Geet Maan’dan övgü bekleyeceğini sanarken yine bir ton azar işitir. Bu bölüm biraz Geet’in ofiste yaşadığı ilk zamanki problemlerin aynısı gösterilir. Geet parti işleriyle uğraşır. Büyükanne evde olmasını ister. Geet de partiyi evde ayarlar. Ama bu Maan için büyük bir problemdir. Çünkü evde parti olmasını istemiyordur. Hemen Geet’in kolundan tuttuğu gibi kovduğunu söyler. Geet gözyaşları içinde kalır. Büyükanne ise şirketin sahibini işten kovdun da haberin yok der. Tabi bunu Maan’ın yüzüne söylemez. Diğer yandan herkes Geet’in başarısını yaptıklarını över. Buna müşteriler de dahil. Ama Maan bunlara hep kulak tıkar.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?