Yaralı Kalbim 74. Bölüm 19 Nisan Pazartesi izle | Yaralı Kalbim 74. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 74. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 18.04.2021, 07:00 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 74. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 74. bölüm özeti

Geet ve Maan otelde kalmak zorunda kalmışlardır. Maan büyükannesinin ısrarı üzerine defalarca hakaret ettiği Geet’i arayıp bulmaya çalışır. Geet’i dışarıda bir bankta ıslanmış ve üşümüş halde bulur. Maan Geet’i bulduğunda yine ona çıkışmaya başlar. Geet’i kendisiyle aynı odada kalmaya çalışan birisi olarak görüyordur. Geet açıklama yapmadan içeriye giren görevli Geet’in odasının hazır olduğunu söyler. Maan söylediği tüm lafları yutmak zorunda kalır. Geet odasına çıktığında üşüdüğünden tüm yorganı üstüne sarmıştır. Maan büyükannesi aradığı için telefonu ona getirmiştir. İkili Maan hakkında dedikodu yapmaya başlarlar. Maan tabi kendisi hakkında konuşulduğunu anlar. Maan odadan çıkınca Geet meyve suyu sanıp Maan’ın içeceğinden içer ve sarhoş olmaya başlar. Maan’a Geet’in hareketleri tuhaf görünmeye başlayınca bardaktaki alkolü içtiğini anlar. Geet Maan’a masallar anlatıp omzunda uykuya dalar. Ertesi gün Maan Geet’e içecek hazırlatmış ve zorla içmesini ister. Bir nevi intikamını alıyordur. Geet zar zor bu çayı içmek zorunda kalır. Bu arada gizlice birisinin depoya girip Geet ve Maan’ın düğün cdsini oraya koyar. Ardından Pinky girip o cd kutusunu alıp toplantı odasına götürür. Lucky toplantı odasına sinema salonu muamelesi yapıp yiyecek almak için ayrılır. Toplantı için herkes odaya gelince Adi cd oynatır. Ekranda Geet ve Maan’ın düğün görüntüleri vardır. Dev de hastaneye gitmiş ve Naintara’nın hastaneden çıktığını öğrenir. Dev ofisteyken Naintara’dab bir telefon alır. Abisi için bir hediye gönderdiğini söyler. Hediye dediği de ekranda dönen görüntülerdir. Maan bu görüntüleri görünce Geet’in kendisine tuzak hazırladığını düşünüp herkesin içinde hakaret etmeye başlar. Dev gelip Geet’in karısı olduğunu söylese de Maan o sizi kandırıyor der. Heey Allah’ım sabır ver… Tabiki bu hatırlamayan bir insan için şok etkisi yaratabilir ama insan bir susup düşünür. Bu direk bodoslama hakaret ediyor kıza. Gına geldi artık. Geet gözyaşlarını tutamayarak bu artı çok fazla diyerek ofisten ayrılır. Herkes Geet’in bu haline çok üzülür. Maan’a Geet ile evlendiğini ve onu çok sevdiğini söyleseler de Maan nuh der peygamber demez.Artık Dev’in de sabrı taşar. Saçamalayan abisini uyarmaya çalışır. Maan’ın baş ağrısı tutar. Geet Maan’ın resmine sarılır ve o valiz yine ortaya çıkar. Geet mektup yazarak evden ayrılır. Büyükanne olanları öğrenen Maan’ın yanına gider ve o da Geet ile evlendiğini söyler. Maan çılgına döner. O sırada Nandini gelip Geet’in evi terk ettiğini söyler Büyükanne bu terk edilişe bir kez daha dayanamaz ve bayılır. Dev ise Naintara ile yüzleşecektir. Dev ve Naintara karşı karşıya. Devamı gelecek bölüm özetinde…


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?