Yaralı Kalbim 76. Bölüm 21 Nisan Çarşamba izle | Yaralı Kalbim 76. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 76. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 20.04.2021, 06:12 21.04.2021, 06:07 Burak ZİHNİ

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 76. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.


Yaralı Kalbim 76. bölüm özeti

Maan son bölümde rahatsızlanmıştı. Geet onu nasıl iyileştireceğini biliyordu. Ama bunda Maan’ın izni olmayacağını bildiği için Jugna dayısıyla bir plan hazırladı.Maan’a uyku ilacı verip uyuttular. Geet de Maan’ın ayaklarına masaj yapar. Sabah olduğunda Maan kendisini iyi hissederek uyanır. ilaçların iyi geldiğini düşünür. Geet buna bozulur. Maan bilmese de o sabaha kadar onun başında iyileşmesi için beklemiştir. Maan ofise gitmek için hazırlanır. Dolabı açtığında en sevdiği gömleğe uzanır. Geet’in gözlerinde umut ışığı belirir. Geet’i aldığı gömlektir bu. Maan neden bu gömleği böyle sevdiğini anlayamamıştır.

Maan sabah kahvaltısı için aşağı indiğinde büyükanne içinde bir tabak hazırlandığını görür. Maan yine Geet’in üzerine yürür. Hasta kadını göz boyamak için aşağıya indirdiği için kızar. Geet açıklama yapmaya çalışsa da Maan buna izin vermez ve sürekli kaba tabirle kes sesini deyip durur. Büyükanne gelince ben istedim de indim der. Maan hırsından deliye döner. Hatalı olsa da Geet’e dönüp özür dilemez bile.

Sabah kahvaltısında Dev sinirlidir. Hizmetliye ağır yemekler yaptığı için kızar. Ben olsam sabah kahvaltısında makarna görsem bende kızarım. Herkes Dev’e sakin olmasını söylerken melek kalpli Naintara gelir ve ona yulaf hazırladığını söyler. Dev Naintara’nın bu oyununu akşam yemekleri hazırlaması gazını vererek karşılık verir. Naintara’non morali bozulur. Akşam herkese özel yemek hazırlamak zorunda kalır.

Naintara mutfakta iki ayağı bir papuca dolanmış vaziyette yemekleri yetiştirmeye çalışır. Zaten o sarilerle mutfakta nasıl iş yapılır akıl sır ermez. Dev bu anı kaçırmak istemez ve Naintara ile alay etmeye başlar.

Maan’ın telefonuna da Geet’den mesaj gelir. Büyükanne rahatsız çabuk gel gibi bir mesajdır bu. Maan apar topar eve gider. Onu Naintara karşılayarak ikisinin çok iyi olduğunu gülüştüklerini söyler. Maan oyuna geldiğini düşünürken Nantara zaten onu oyuna getirmiştir. O hışımla Maan Singh Kurana her zamanki hali tavırla Geet’in ensesinde boza pişirir. Büyükanne durumu toparlamak için bayılma numarası yapar. Geet’e de göz kırpar.

Jignu dayıysa mutfakta yemek aşırma derdine düşmüştür. Ona da piyangodan Naintara’nın yaptığı yemekler düşmüştür. Naintara sofrayı kurar. Herkes yemekleri bekliyordur. Naintara mutfağa geçtiğinde Jignu dayı Geet ile kavga ediyordur. O sırada ellerindeki un tepsisi Naintara’nın üzerine devrilir. Geet Naintara’nın haline gülmeye başlar. Ayrıca yaptığı yemeği de bir türlü bulamaz. Masadakilere rezil olur. Herkes onun bu haline gülmeye başlar.

Masada büyükanne yaklaşan festivali kutlamak istediğini hasta olduğu için hazırlık yapamayacağından işleri Maan’a yıkar.

Naintara ise bu festival için kendisine en yakışan sarisini bulur. Yalnız kıyafet kırışmıştır. Kendii ütü yapmayı bilmediği için Nandini’den yardım alacaktır. Dev ise Nandini’den alıp sariyi kandırarak dayıya verir.

Geet tören için hazırlanıyordur. Maan da uzaktan Geet’i izler. Hatta uzun uzun dalar. Geet Maan ile olan fotoğrafına bakıp iç geçirir. Sonra fotoğrafı öper. Maan bu anları görünce bir dalgınlaşır. Geet kendisine bakan Maan’ı fark eder. Maan’a bana gözün değdi diyerek cüzdanını almaya çalışır. Parayı etrafında çevirip kem gözlerden korunmak için birkaç hareket yapar.

Naintara kıyafetinin peşine düşer. Dev ona hiçbir şekilde cevap vermez ve Naintara’yı daha çok sinir eder. Akşam partide Naintara kıyafetini dayının üzerinde görünce küplere biner diğerleri ise gülmeye başlar.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?