Yaralı Kalbim 82. Bölüm 27 Nisan Salı izle | Yaralı Kalbim 82. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 82. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 26.04.2021, 06:14 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 82. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 82. bölüm özeti

Maan ve Geet arasındaki belge meselesi hallolmuş üstüne güzel bir film seyredilmişti. Öte yandan Dev de Nandini’ye duygularını açmış ve karşılık bulmuştu. İkisi bu hızla da evlenmeye karar vermişlerdir. Geet Dev’in konuşmalarını duyduktan sonra hızını alamayarak Nandini’nin yakasına yapışır. Neden böyle alelacele evlendiklerini sorar. Nandini’nin canı macera istemiştir. Tabi bu evlilik Maan’dan saklanacaktır. Geet saklamak istemez ama söylemeye de cesaret edemez. Burda biraz abartılar. Sonuçta Maan Dev ve Nandini’nin evlenmesine ne diyebilir ki? Söylenmez ise kızar…

Geet Nandini’yi kendi elleriyle hazırlar. Geet burda da gözyaşlarını tutamaz. Uyumayıp ortalarda dolaşan Maan’ı oyalama işi Geet’e düşer. Geet’in stresli hali Maan’ın dikkatini çeker ve sebebini sorar. Geet Nandini’yi işe almasını söyler. Daha sonra Maan Lucky ve Nandini’nin nasıl geldiklerini anlatmasını ister. Geet gülümseyerek geçmişte yaşananları bir bir anlatır. Balwant Singh oluşunu araba yıkayışını Dev’i Maan sanmalarını vs …

Maan duyduklarına çok şaşırır. Özellikle kafasındaki sarıkla bir araba yıkayışını bayağı bir garipser.

Adi ise heyecanlı bir şekilde Dev’in odasın damlar ve tüm hazırlıkları tamamladığını söyler. Dev’in ise morali bozuktur. Çünkü en önemli şey peder eksiktir. Peder gelemiyordur. Adi’den en kısa sürede Peder bulup getirmesini ister.

Her şey tamam bir siz eksiktiniz! Lucky de Pretto ile evlenmiş karısını Maan Singh Kurana’nın evine getirmiştir. Şimdi o da Geet’i bulup açıklama yapmak zorundadır. Bir de ortalarda yarı baygın şekilde dolanan bir dayı vardır. Yarım yamalak duyduklarıyla ortalığı birbirine katacaktır.

Dev Nadini’nin odasına gider. Ona peder ile ilgili bir aksaklık olduğunu söyler. Ama en kısa sürede halledeceğini söyler.

Dev Maan’ı arar ve ortalarda dolaştığını onu bir an öce odasına yollamasını ister. Geet Maan’ın odasına baktığında doludur. Çünkü Lucky de yakalanmamak için kaçıyordur. Pretto ise acıkmış etrafta dolanıyordur. Onu dayı Nandini sanıp yakalar. Pretto dayıyı bir güzel haşlar. Dayı topuklayarak oradan uzaklaşır.

Geet Maan’ı yatakta gördüğünü sanıp kütüphanede görünce şok olur. Yatağında kim var diye merak ettiğinde yatak gene doludur ve kafayı yediğini düşünür. Dayı da Pretto’nun gazabından korunmak için Maan’ın yatağına yatıp saklanmıştır.

Adi ise evin şoförünü peder diye getirir. Lucky de Geet’i bulmuş ve evlendiğini Pretto’yu getirdiğini haber verir. Geet yeter artık bugün dayanamıyorum der.

Nandini ve Dev gizlice terasa çıkmış evleneceklerdir. Töreni dayı basar. Geet sessiz olmalarını söylemek için geldiğinde Maan da gelir. Neler olduğunu sorar. Adam tabi kardeşini evlenirken görünce tuhaf hisseder ve kızar. Geet ise onu ikna etmeyi başarır. Dev de abisinden özür diler. Nandini de tüm hatanın kendisinde olduğunu söyler. Böylece Maan gülümsemeye başlar. Maan gülünce Geet de mutlu olur. Böylece Nandini ve Dev de sonunda evlenmiş olurlar.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?