Yaralı Kalbim 84. Bölüm 29 Nisan Perşembe izle | Yaralı Kalbim 84. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 84. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 28.04.2021, 06:21 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 84. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 84. bölüm özeti

Maan arşivde kilitli kalınca kimse ona ulaşamamış Adi de Maan’ın gitmesi gereken toplantıya Dev’i göndermişti. Dev toplantıdayken Nandini de Dev’i evde bekler ve gelmeyince kızıp yatar. Maan ise Geet’in kendisini bulup kurtarmasına şaşırmış ve ondan etkilenmeye başlamıştır. Eve girince Geet’in elini tutar ve bırakmaz. Onda odasına kahve getirmesini söyler. Geet Maan’ın kahvesini odaya getirince Maan’a bakınır ama onu göremez. Maan elinde dua tepsisiyle gelir. Geet’e birkaç ritüel yapar. Alnına sindur sürer. Tıpkı gelinlerin eve ilk girişi gibi Geet’in de odaya girişine tören yapmak ister. Geet Maan’ın bu davranışından çok etkilenir. Maan ayrıca Geet’e evlilik kolyesini de takar. Geet gözyaşlarını tutamaz ve Maan ‘a sarılır. Böylece ikili beraber uyumaya başlar.

Lucky de Pretto’ya sabah içecek getirir. Erkekler eşleri için sabah kalkıp yiyecek içecek getiriyorlardır. Lucky sağlıklı içecek getirerek Pretto’nun kilo vermesini ister.

Nandini de uyanınca yanında Dev’i göremeyince sinirlenir. Onun işe gittiğini düşünür. Dev ise Nandini için kahvaltı hazırlamaya gitmiştir.

Maan da uyanınca Geet’e yanında göremez ve evin içinde onu aramaya başlar. Maan Lucky ve Pretto’ya denk gelir. Lucky de Pretto’yu zorla sabah sporuna götürüyordur.

Geet ise Adi’yi rehin almış kendisine araba sürmeyi öğrettiriyordur. Geet çılgınca araba kullanır. Karşısında Maan’ı görünce daha çok heyecan yapar. Direksiyon hakimiyetini kaybetse de durmayı bir şekilde becerir.

Maan Geet’in haline tebessüm eder. Geet kendisiyle dalga geçen Maan’a araba sürmesini öğretmesini ister. Ne de olsa adam hafıza kaybına uğradı. İlk araba sürüşünü öğretecekken adamı komalık etmişti.

Pretto ise yorgunluktan bayılmış dayıysa onu yiyeceklerle ayıltmaya çalışır. Dev de Nandini’ye kahvaltısını getirmiştir. Nandini’nin ise suratı sirke satar. Geet ve Maan çiftlerin arasının gergin olduğunu fark eder. Maan onlarla konuşup olayları tatlıya bağlarlar.

Ofiste ise Nandini çalışırken Dev, Nandini’nin sunumunda ufak bir değişiklik yapar. Bunu da bir türlü Nandini’ye söyleyemez. Toplantıda Nandini bütçe fiyatının değiştirilmiş olduğunu fark eder. Nandini Dev’e işine karıştığı için tekrar kızar.

Maan ve Geet ise bir toplantıya gidiyordur. Geet de Maan ile birlikte seyahat eder. Yolda giderken Kuranalar’ın arabası 500. kez tekrar bozulur. Telefonlarda çekmiyordur. Bakalım Geet yine belayı kendine mi çekecek?


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?