Yaralı Kalbim 86. Bölüm 1 Mayıs Cumartesi izle | Yaralı Kalbim 86. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 86. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 30.04.2021, 06:19 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 86. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 86. bölüm özeti

Geet kaçırılmış soyulacakken Maan yetişip onu kurtarmış üstelik yaralanmıştı. Geet onu en yakındaki köye götürüp yaralarına bakmış ve hemen iyileştirmişti. Ayrıca çiftimiz burada romantik anlar yaşamıştır. Geet ve Maan yaşadıkları bu son maceradan sonra eve dönmüşlerdir. Evde de yeni evli çiftlerin çekişmeleri sürüyordur. Dayı hepsini ifşalar. Geet ve Maan burda işlerin yolunda gitmediğini anlar.

Bu dörtlü Geet ve Maan’a aralarının kötü olduğunu belli etmemeye çalışırlar. Ama masadaki sergiledikleri tavır her şeyi apaçık belli eder. Ortam kızışır ve taraflar masayı terk ederek kalkar. Geet ve Maan masada baş başa kalır. Nasıl barış sağlayacaklarının yolunu ararlar. En sonunda onlar gibi olmaya karar verirler.

Çiftler birbiriyle kavga ederken birden Maan ve Geet’in kavga sesleri duyulur. Şimdi de onlar yalandan kavga ediyordur. Kızlar Geet’i erkekler de Maan’ı korumaya çalışırken tekrar bir gruplaşma hali oluşur.

En sonunda erkekler evde kalıp ev işlerini yapacak; kadınlarda işe gidip ofisteki işleri halledecektir. Restleşme tüm hızıyla devam eder. Geet ve Maan yalnız kaldıklarında her fırsatta birbirlerine sarılırlar. Bu arada Pretto da değişiyor. Yerine yeni bir oyuncu geliyor.

Erkekler kadınlar işe gitmeden kahvaltı hazırlamaya koyulur. Ortaya çıkan tuhaf bir omlet olur. Nandini rolünü iyi oynar ve kalkmadan çantalarının da gelmesini ister. Geet evden çıkmasan son bir kez Maan’a sarılmayı ihmal etmez.

Erkekler akşam yemeği için koyulur. Soğan doğrarken Dev ve Lucky ağlamaya başlamıştır. Adi Dev’i arar ve çok önemli bir projenin sunumunun öne çekildiğini haber verir. Bu sunum devlet yetkililerine yapılacak kadar mühim bir sunumdur. Dev topu kızlara atar. Sunumu yapamayıp kendilerinden özür dilenmesini bekler. ,Ofiste de Geet Maan’ı aramak için fırsat kollar. Nandini anlamadığı işleri Geet’e yıkar. Pretto ise yemek dergilerini karıştırmakla meşguldür.

Maan sunum için kızlara yardım edecektir. Ne de olsa şirketin geleceği söz konusudur. Kızlar eve gelince Dev ve Lucky gülmeye başlar. Kızların pes edip döndüğünü ve kendilerinden özür dileyeceklerini bekler. Kızlar toplantıyı evde yapacaklarını bu yüzden yemeklerin özenle hazırlanmasını tembih ederler.

Erkekler mutfağın anasını ağlatmışlardır. Her yer berbat durumdadır. Nandini de sunum hazırlıklarını tamamlamış emanet için Prettoya vermiştir. Pretto da cd’nin üzerine ayran dökmüştür. İki tarafta bertaraf olmuştur. Bakalım bu oyun nasıl sonuçlanacak?


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?