Yaralı Kalbim 88. Bölüm 3 Mayıs izle | Yaralı Kalbim 88. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 88. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 02.05.2021, 06:26 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 88. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 88. bölüm özeti

Nandini sendika başkanına tokat atmış adam ise kızları tehdit etmişti. Kızlar ne yapacaklarını konuşurken erkeklerde yardım etmeleri gerektiğini konuşur. Durumdan haberdar olan Maan’da Geet’in kendisine açıklama yapmasını bekler, Geet’in kendisiyle konuşmadan olaya atlamak istemez. Sadece uzaktan takip eder. Lucky ve Dev işçi kılığına girip sendika başkanının yanına giderler. Çaktırmadan adamın ağzını aramaya başlarlar. Lucky ve Dev adamı ikna etmeye çalışsa da adam aksine intikamla doludur.

Geet Nandini ve Pretto adamın yanına gelirler. Dev Lucky de yerini alıp olup biteni izlemeye koyulur. Geet adamın sadece bir özür istemeyeceğini altından başka şeylerin çıkacağını da söyler. Dediği gibi de olur. Adam para istiyordur. Adam kadınların şirketi batırdığını erkeklerin evde ev işi yaptıklarıyla ilgili ileri geri konuşunca bir de Maan’ın adını ağzına alınca adam ikinci tokadını da Geet’den yer. Pretto yine eline hakim olamaz ve adamın parmağını büker.

Dev ve Lucky olayı gözleri yuvalarından fırlamış şekilde izlerken sendika başkanı da ikinci tokadın şokunu üstünden atamaz.

Dev ve Lucky iplerin koptuğunu durumu nasıl toparlayacaklarını bilemez haldedir. Bu ikinci tokat olayı yaşananları çığırından çıkarmıştır. Lucky kendi başına adamı telefonla tehdit etmeye başlar. Bu tehdit sonucunda sendika başkanı polisleri de alıp evi basar. Geet Nandini ve Pretto’nun tutuklanmasını ister. Adam durmadan kendisinin bu evden aranıp tehdit ettiklerini söyler. Geet böyle bir şey yapmadıklarını tokadı ise yaptığı saygısızlık sonucunda attığını söyler.

Lucky araya girip kendisinin aradığını itiraf eder. Polis kızların tehdit etmediğini anlayınca tutuklayamayacağını Lucky de uyarıp gider. Olaylar böylece açığa çıkmıştır. Geet Maan’ın bakışlarını üzerinde hissedince ağlamaya başlar. Bir nevi Maan’ı hayal kırıklığına uğrattığını düşünür. Maan da Geet’in üzülmemesi için onu desteklediğini bu olayın üstesinden gelmesini söyler. Maan Geet’e sarılıp onu rahatlatmıştır.

Ertesi gün sendika başkanı ofise çağırılır. Ne istediği sorulur. Adam istediği miktarı söyler. Geet Adi’ye çeki doldurmasını söyler. Adam keyfinden dört köşe olur. Kapıda bekleyen işçilerle konuşup onları göndereceğini bu meselenin de kapanacağını söyler.

Adam kapıya çıktığında kendisinden özür dilendiğini meselenin kapandığını herkesin dağılmasını ister. Adamlar olup biteni kameradan seyretmiş , sendika başkanının tehditle para aldığını görünce derdest edip götürürler.

Böylece kızlar başarıyla bu olayın üstesinden gelmiştirler. Jugna dayı eve girişte onları davulla ve çiçeklerle karşılar. Yemek masasında Geet, Dev’i yemeklerle ilgili suçlamaya başlar. Geet Dev’i azarlayınca Nandini çok üzülür. Aynı şekilde Nandini masada Adi’ye çıkışınca Maan’da Nandini’ye bağırmaya başlar. Bu seferde üzülen Dev olur. Geet ve Maan’ın yeni planlarından biriside budur.

Ertesi sabah çiftler birbirine karşı daha nazik ve güler yüzlü olurlar. Sürekli birbirlerini düşünüp dururlar. Erkekler kızlara pasta alarak odalarına koyup barış imzalamak isterler. Kızlarda erkeklere gömlek alarak mutfağa bırakırlar. İki taraf her ne kadar birbirlerine adım atsalarda Jugna dayı pastayı mahvedip çöpe atınca gömleklerle de etrafı temizleyip bir kenara fırlatınca taraflar hediyelerinin son halini görünce yine kızgınlaşırlar.

Bu arada Maan ise Londra’ya toplantıya gitmek zorunda kalır. Geet gözyaşları içinde onunla vedalaşır. Zaman artık onun için geçmek bilmez.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner138
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?