Yaralı Kalbim 90. Bölüm 5 Mayıs izle | Yaralı Kalbim 90. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 90. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 04.05.2021, 06:24 05.05.2021, 06:20 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 90. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 90. bölüm özeti

Geet garip olayların tesadüf olmadığını, kendisini takip eden ve hediye gönderen birinin olduğunu öğrenecek. Dev ve Lucky üzerine atılan iftiradan kurtulacak. Geet’in terasa çıkması ile başlar. Maan’ın geldiğini düşünüp her tarafı arasa da Maan’ı bulamaz. Tam terastan aşağıya ineceği sırada kenar da duran kutuyu fark eder. Hemen kutunun yanına gittiğinde, orada bulunan kutunun hediye paketi olduğunu anlar. Hemen paketi açtığında çok güzel bir şal olduğunu görünce ancak bunu Maan’ın hediye etmiş olabileceğini düşünür. Geet hemen gece vakti Maan’ı arayıp kendisine hediye dönderip göndermediğini sorar. Maan telefonun çekmediğini söyleyince Geet mesaj atar. Maan da mesaj da hediye gönderdiğini açıklayınca Geet çok mutlu olur. Maan Geet’in doğum günü için şal aldığını, doğum gününe gelemese de hediyesini gönderdiğini söyler. Geet ise kesinlikle doğum gününe kadar gelmesini, aksi takdir de konuşmayacağını söyler. Dev ile Lucky Rina’nın şantajına karşılık ne yapacağını düşünürler. Lucky bir an evvel bu sorundan kurtulmaları gerektiğini, aksi takdir de başları iyice belaya gireceğini söyleyince, Dev’in aklına bir plan gelir. Dev boş çanta ile Rina’yı kandırıp, ağzından itiraf aldığı sırada Nandini ve Pretto bu olanları izleyip gerçeği göreceklerini düşünür. Dev hemen Nandini ve Pretto’yu Rina’nın adresine çağırır. Dev Rina’nın bahçesine gider. Nanidini ve Pretto, Dev’in söylediği adrese gelir. Dev Rina’nın geldiğini görünce istediği parayı getirdiğini, şimdi parayı alıp eşlerine gerçeği anlatmasını ister. Lakin Rina çetin ceviz çıkar. Rina kendisine karşı hem taciz de bulunduklarını, hem de üzerine para verip susturtmaya çalıştıklarını iddia eder. Bunu duyan Nandini saklandığı yerden çıkıp Dev’e ağzına gelen hakareti edip oradan ayrılır. Rina kızlar gittikten sonra kendisine oyun oynadıkları için 500.000 Rupi değil artık 1.000.000 rupi istediğini, yarına kadar parayı bulmalarını ister. Dev yine iş yaparken eline yüzüne bulaştırdığı için kendisini suçlar. Geet terastan alt kata indiğinde evin hizmetçisi bir paket geldiğini söyleyip Geet’e verir. Geet paketi aldığında Maan’ın gönderdiği hediye olduğunu anlayınca teras da kendisine şal hediye edenin kim olduğunu sorgular. Sinirle şalı pencereden aşağıya atar. Bir adam da o şalı gizlice alır.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138