Yaralı Kalbim 91. Bölüm 6 Mayıs izle | Yaralı Kalbim 91. bölüm özeti ve fragmanı

Kanal 7'nin yayınladığı Hint dizileri arasında en çok izlenenlerden biri olan Yaralı Kalbim'de yepyeni bir gün daha başlıyor. Yaşanan olayları ile herkesi ekran karşısına kilitleyen yapımda neler olacağı merak konusu ve araştırılarak öğrenilmek isteniyor. Günlük dizi ile ilgili detaylar haberimizde yer alıyor. Yaralı Kalbim 91. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte detaylar... Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz.

Medya 06.05.2021, 06:10 06.05.2021, 06:20 Burak ZİHNİ
yarlı kalbim

İzleyicilerinin karşısına her yayın döneminde yeni bir Hint dizisi daha çıkaran Kanal 7'nin son yapımı Yaralı Kalbim oldu. Hindistan'da uzun süre milyonlarca kişi tarafından izlenen dizinin Türkiye'deki macerası da seyircileri ekran karşısına kilitleyecek. 8 Şubat Pazartesi günü yayınlanmaya başlayan yapım için araştırmalar yapılıyor ve bir sonraki bölümde neler yaşanacağı konusunda bilgiler edinilmek isteniyor. Haftanın 7 günü televizyondaki yerini alan dizinin bir sonraki bölümünde hangi olaylar olacak? Yaralı Kalbim 91. bölüm özeti ve fragmanı haberimizde yer alıyor. Sizler de yorumlarınızı yazabilirsiniz. İyi seyirler dileriz.


Yaralı Kalbim 91. bölüm özeti

Geet’in peşindeki esrarengiz kişi Geet’i korkutmaya devam ediyor. Maan Geet’in doğum günü partisini iptal etmek yerine güvenliği artırıp kutlamalara başlanacağını söyler. Esrarengiz kişi Geet’e telefon edip o partiye geleceğini söyler. Jugna dayı değiştirdiği tarzıyla doğum günü partisinde dikkatleri üzerine çeker. Güvenlikte aileden birini çağırıp tanıyıp tanımadıklarını sormak ister. Gelen kişi Lucky ve Pretto olur. Lucky adamı sorgulamaya başlar. Pretto ise Geet’i rahatsız eden kişi olabileceğini söyler. Böylece Lucky, dayıyı dövmeye başlar. Daha sonra o kişinin dayı olduğu anlaşılır.

Maan ise Geet’in hazırlanmasına yardımcı olur. Ona takılarını takıp birlikte aşağı inerler. Devamında ise müzikler eşliğinde danslar başlar. Geet bir an olsun dertlerinden uzaklaşmıştır. Maan’ın yanında kendisini güvende hissediyordur.

Komiser gelip Dev ve Maan’a her şeyin yolunda gidip gitmediğini sorar. Şimdilik bir aksilik yaşanmamıştır. Maan odasına çıkarken bir adamın ellerinin kollarının bağlandığını görür. Hemen onu konuşturmaya çalışır. Maan adamın şu an evde olduğunu anlar. Adam evdedir üstelik Geet’in çok yakınındadır. Bu adam Geet’in yanına gidip onu çok sevdiğini söyler. Geet neye uğradığına şaşırır hemen bağırmaya başlar. Maan da Geet’in sesine koşup gelir.

Güvenlik görevlileri onca güvenliğe rağmen nasıl içeriye girdiğini anlayamazlar. Kalabalıktan faydalanıp gözden kaybolacağını söyleyip herkesi dışarı çıkartırlar. Bu parlak fikirle beraber adam da misafirlerle birlikte dışarı çıkar. Son anda Geet adamı kapıdan çıkarken tanır. Sırtı dönükken adamı nasıl tanıdı o da ayrıca tartışılır. Adam kaçmayı başarır.

Maan adamı elinden kaçırdığı için üzülür. O sırada Maan’ın yanına gözleri görmeyen bir adam gelir ve karşıdan karşıya geçirmesini ister. Maan adama yardımcı olur.Adam gittikten sonra Maan cebinde bir not bulur. Karşıdan karşıya geçirdiğin gibi ruhun duymadan Geet’in de elinden alacağım yazıyordur.

Maan sinirlenip eve döner. Eve döndüğünde ise Geet baygınlık geçirir. Ruh hastası saplantılı adam ise Geet yazılı doğum günü pastasını üfleyip yer. Geet ise kabus görüp uykusundan uyanır. Bu ruh hastası adam tüm dengesini kaybettirmiştir.

Ertesi sabah Geet Maan’ın üzüldüğünü fark etmiş ve kendisini toparlamaya karar vermiştir. Güne Maan’a kahvesini getirerek başlar. Daha sonra tüm aile birlikte kahvaltı eder. Kahvaltı masasına Adi gelir ve Maan’a önemli bir işi olduğunu söyler. Maan kızıp böyle bir günde Geet’i bırakıp işe gitmeyeceğini söyler. Tabi ki Geet bunu kabul etmez. İşine gitmesini evde bir sürü insan olduğunu söyler. Maan, Geet’in ısrarına dayanamaz ve işe gitmeye karar verir.

Geet ise Dev’in yanına gelir ve Nandini’yi sorar. Dev Nandini’nin pazara gittiğini söyler. O anda Dev’i Nandini arıyordur.. Dev telefonu açtığında bir adam Nandini’nin kaza geçirip hastaneye kaldırıldığını söyler. Herkes endişe içinde kalır. Geet’i yalnız bırakmamak için sadece Dev gider. Geet ile birlikte neden topluca hastaneye gidilmiyor onların tercihi. !

Dev gittikten sonra Lucky de doğal olarak kız kardeşini merak etmeye başlar. Geet ve Pretto da kardeşinin sana orada ihtiyacı var diyerek gönderirler. Böylece Pretto ve Geet evde yalız kalır. Bu sırada Geet Maan’ı arar ama Maan toplantıda olduğu için duymaz. Ancak toplantı bittiğinde cevapsız aramaları görür.

Vikram eve girip evin elektriğini keser. Geet korkarak Pretto’nun yanına gider. Pretto da baygın şekilde yatıyordur. Dev ise hastaneye gitmiş ama Nandini’yi bulamamıştır. Tesadüf yolda giderken Dev Nadini’yi görür. Nandini ona telefonu kaybettiğini söyler. Lucky de aynı şekile hastaneye gitmiş ve kardeşini bulamamıştır.

Vikram eve girmiş Geet’e resmen psikolojik işkence yapıyordur. Evde elektrikler de kesilmiştir. Geet kaçıp depoya saklanır. Maan da yolda ilerlerken her zamanki gibi acil bir durum olduğunda yollar kilitlenir. Maan da eve koşarak gider. Maan eve vardığında Vikram kaçar. Böylece Geet depodan çıkıp Maan’ın yanına gider.

Eve komiser gelir. Geet ve Maan’ın telefonları dinlenecektir. Oradan da Vikram’ın yeri tespit edilecektir.


Yaralı Kalbim konusu

Kanal 7 ekranlarında yepyeni bir Hint dizisi izleyicisiyle buluşuyor. Hindistan’da yayınlandığı dönemde geniş kitlelere ulaşan Geet Hui Sabse Parayi dizisi Kanal 7’de ‘Yaralı Kalbim’ adıyla ekrana geliyor. İstemediği bir evlilik yapan Geet ve ağabeyinin yaptığı hatalar yüzünden canı yanan Mann’in tesadüflerle dolu aşkı Yaralı Kalbim’de… Baş rollerinde güzelliğiyle görenleri kendisine hayran bırakan Drashti Dhami ile yakışıklı oyuncu Gurmeet Chaudhary’in yer aldığı Geet Hui Sabse Parayi, Yaralı Kalbim adıyla Kanal 7 izleyicisinin karşısına çıkıyor. Hindistan’da geniş bir kitleye hitap eden ve Türkiye’de de birçok hayranı olan dizi, her gün heyecan dolu bölümleriyle sevenleriyle buluşuyor. Tüm engellere rağmen aşkın her şeyi aşacağını anlatan dizide heyecan ve tempo hiç düşmüyor. Genç ve güzeller güzeli Geet, Handa ailesine mensup masum bir köylü kızıdır. 18 yaşına geldiğinde ailesi onu dehşete düşüren bir karar alır. Bu karar Geet’i, bir danışmanlık şirketinin sahibi olan Dev Khurana’la evlendirmektir. Kötü bir karaktere sahip olan Dev, evli olduğunu Geet’in ailesinden saklar ve para için onunla evlenir. Evliliklerinin ertesi günü hava alanında kocası tarafından terk edilen Geet, köyüne döner. Hayatı büyük bilinmezlikler ve yakıcı sırlarla dolu olan Geet’in karşısına bir anda çıkan Mann onu hayata bağlar. Geet ve Mann arasında oluşan büyük aşk onları nerelere sürükleyecek? Geet, Mann’in gerçek kimliğini öğrenince ne yapacak? Hepsi ve daha fazlası Yaralı Kalbim ile ekrana taşınıyor.


 

Yaralı Kalbim oyuncuları

Kanal 7'nin yeni Hint dizisi Yaralı Kalbim'in kadrosunda Drashti Dhami, Gurmeet Chaudhar, Abhinav Shukla, Anju Mahendru, Nikunj Malik, Melanie Pais ve Tanushree Kaushal bulunmaktadır.

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138