Yasak Elma 48. bölüm tek parça! Yasak Elma 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı

FOX TV'nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölümü ile 09 Eylül 2019 Pazartesi akşama yayınlanacak. İzleyemeyenler, tekrar izlemek isteyenler ve kaçırdığı noktaları anları yakalamak amacında olanlar için Yasak Ekma 48. bölüm tek parça full Youtube izle alternatifleri haberimizde.

Medya 09.09.2019, 11:45
Yasak Elma 48. bölüm tek parça! Yasak Elma 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı

FOX TV ekranlarında yayınlanan ve her bölümü önemli gelişmelere sahne olan Yasak Elma'da heyecan giderek artıyor. Son bölümü izleyenler gelecek haftada neler olacağını şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladı. İzleyemeyenler ve yeniden izlemek isteyenler de Yasak Elma 48. bölüm full tek parça HD izle yazarak dizinin son bölümünü araştırıyor. Siz değerli okuyucularımız için detayları hazırladık. Ayrıca Yasak Elma 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı sorusunun yanıtı da bu sayfada.

Son bölümde neler yaşandı?
Ender’in kaybolmasının ardından, uzun zaman geçmiş ve Argun’ların hayatı tamamen değişmiştir. Şahika evin yönetimini ele geçirmiş ve bir korku imparatorluğu kurmuştur. Yiğit’i yanına alarak gizliden her şeyi ele geçirmeye çalışmaktadır. Hesaba katmadığı tek şey, Ender’in kaybolduğu gece ortadan kaybolan Yıldız’ın, ansızın ortaya çıkacak olmasıdır. Üstelik Yıldız yalnız da gelmemiştir.

Yasak Elma meriç aral

FOX TV Yasak Elma 48. bölüm full tek parça HD izle

Pazartesi günlerinin zirve adaylarından biri olan Yasak Elma 48. bölümü ile yayınlandı. Tekrar izlemek isteyenler, kaçırdığı detayları yakalama amacında olanlar ve yeniden seyretmenin yollarını arayanlar haberimizde izleme linkini bulabilecek. Yasak Elma'nın 48. bölümünü showtv.com.tr ve kanalın Youtube kanalından reklamsız, full, tek parça ve HD seçenekleriyle izleyebilirsiniz.

aybüke pusat fotoğrafları

Yasak Elma 49. bölüm fragmanı yayınlandı mı?
FOX TV'nin fenomen dizisi Yasak Elma'nın 49. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Eğer yayınlanırsa FOX TV web sitesi ve sahip olduğu sosyal medya mecralarından izleyebilirsiniz.

yağmur ün


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?