Yasemin Allen Rus ajanını canlandıracak

Geçtiğimiz günlerde bacaklarının morarmış halini yayınlayan Yasemin Allen, Strike Back isimli dizide bir Rus ajanı rolüne hayat verecek. Yurt dışında yetişmesinden dolayı Türkiye pazarında istediği payı bulamayan Allen'in yeni projesi merak ediliyor.

Medya 02.06.2018, 10:15 Burak ZİHNİ
Yasemin Allen Rus ajanını canlandıracak

Türkiye'de başladığı dizi kariyerine şartlara ayak uyduramamasından dolayı sektöre veda eden Yasemin Allen rotayı yurt dışına çevirmişti. Kariyerine farklı ülkelerde devam etme kararı alan güzel oyuncu, 53 ülkede yayınlanan Strike Back dizisine dahil edildi.

Warren Brown, Daniel macPherson ve Alin Sumarwata gibi isimlerin rol aldığı dizide Allen, gizemli ve tehlikeli rus ajanı Katrina Zarkova karakterine hayat verecek. Çekimleri Malezya’da başlayan ve ekim ayına kadar devam edecek dizi için ünlü oyuncu Rusça dersi aldı.

KİLİT BİR ROLDE
‘Strike Back’, eski bir SAS komandosu ile gizli haber alma servisinde yer alan bir görevlinin maceralarını konu alıyor. Allen’ın dahil olduğu altıncı sezonda, bir Rus bombardıman uçağı Güney Çin Denizi’ne düşünce ekip olayı araştırmaya gönderilecek. Malezya polisiyle ortak çalışan ekibin yolu Allen’ın canlandırdığı kilit roldeki Katrina ile kesişecek. Bir süredir Los Angeles ve Londra arasında mekik dokuyan Allen, dizinin kadrosuna dahil olduğunu Instagram’da yaptığı bu paylaşımla duyurdu.

Yorumlar (0)