Yemekteyiz 1 Ekim Salı | Sema Erdal kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz programının 1 Ekim Salı günü ekranlara gelecek olan 32. bölümünde Sema erdal yarışacak. Peki kendisi kaç puan aldı ve menüsünde hangi yemekler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 01.10.2019, 09:30 02.10.2019, 09:19 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 1 Ekim Salı | Sema Erdal kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Dün yayınlanan haftanın ilk gününde Serap Gökçek hünerlerini sergilemiş ve puanlarını almıştı. Sırasını geçiren Serap Hanım'ın ardından bu kez Sema Erdal'ın evine gidilecek. Sema Hanım rakip ve rakibelerini ağırlayacak. Gösterdiği performansla da yüksek puan almaya çalışacak. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Sema Hanım'ın menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 1 Ekim 2019 Salı puan durumu.
 

Sema Erdal kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Sema Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.

yemekteyiz emre irkilmez

yemekteyiz tümer ergün

yemekteyiz emre irkilmezSema Erdal'ın menüsünde hangi yemekler vardı?

Sema Hanım'ın menüsündeki yemekler haberimizde olacak.


 


Seda Sayan ile Yemekteyiz 1 Ekim Salı özeti ve fragmanı

Rakiplerimin işi çok zor diyor ve kimseye şans tanımıyor. 81 numaralı formasıyla ekranlardaydı Sema Hanım. Akçakocaspor renkleriyle yarışmaya katıldı. Yemeklerini yapan Sema Hanım'a Seda Sayan'dan yetiştirme konusunda umutsuzluk açıklaması geldi ancak tam zamanında her şey hazırdı. Sema Hanım rakibelerinin sivri eleştirilerinden her yarışmacı gibi kurtulamadı. Sema Erdal'ın günü bugün saat 16.00'da TV8'de.
 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?