Yemekteyiz 12 Aralık Çarşamba İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

TV8'de hafta içi ekranlara gelen Yemekteyiz'de üçüncü yarışmacı bugün ter dökecek. Peki 12 Aralık Çarşamba günü kim yarıştı ve hangi yemekleri yaptı? İşte detaylar...

Medya 12.12.2018, 08:37 12.12.2018, 09:06 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 12 Aralık Çarşamba İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

Türkiye'nin en çok izlenen programlarından biri olan ve her hafta büyük bir heyecanı ekranlara getiren Yemekteyiz'de dün Burak Bakkal yarışmış ve sırasını atlatmıştı. Menüsü hakkında birçok yorum yapılan genç sanat yönetmeninin ardından bugün kimin yarışacağı da merak konusu haline geldi. TV8 ekranlarında yaşanan bu heyecanı kaçırmayın. TV8 yayın akışı içerisinde önemli bir yer tutan Yemekteyiz programında bugün kim yarışacak ve hangi yemekleri hazırladı? Detaylar haberimizde...

Onur Büyüktopçu'nun keyifli sunumuyla ekranlara taşınan Yemekteyiz'de izleyiciler yeni günü sabırsızlıkla bekliyor. Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Yemekteyiz 12 Aralık Çarşamba yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın üçüncü yarışmacısı Nazmiye Akkömür oldu. Hazırlayacağı menü şimdiden beklenen genç yarışmacının performansı bakalım ne ölçüde tatmin edecek. Çünkü programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Nazmiye Akkömür kimdir? sorusunu da sormaya başladı.

Nazmiye Akkömür ne yemek yaptı?
Yemekteyiz'in ikinci yarışmacısı Nazmiye Akkömür'ün hazırladığı menü program sonrasında bu sayfa üzerinden yayınlanacaktır.

Yemekteyiz 12 Aralık Çarşamba İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.

pakize baş yemekteyiz

yemekteyiz pakize baş


pakize baş fotoğrafları

yemekteyiz burak bakkal kimdir

nazmiye akkömür kimdir


yavuz azap kimdir

yemekteyiz figen yücetepe kimdir

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?