Yemekteyiz 12 Eylül Perşembe | Yıldız Aydoğdu kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Seda Sayan'ın sunduğu Yemekteyiz programının 12 Eylül Perşembe günü ekranlara gelecek olan 19. bölümünde Yıldız Aydoğdu yarışacak. Peki kendisi kaç puan aldı ve menüsünde hangi yemekler vardı? Detaylar haberimizde.

Medya 12.09.2019, 08:30 12.09.2019, 10:35

Dün yayınlanan haftanın üçüncü gününde Neşe Kır hünerlerini sergilemiş ve puanlarını almıştı. Sırasını geçiren Enis Andıç, Müzeyyen Eser Altaç ve Neşe Kır'ın ardından bu kez Yıldız Aydoğdu'ın evine gidilecek. Yıldız Hanım rakip ve rakibelerini ağırlayacak. Gösterdiği performansla da yüksek puan almaya çalışacak. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Yıldız Aydoğdu'nun menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 12 Eylül 2019 Perşembe puan durumu.
 

Yıldız Aydoğdu kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Neşe Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.yemekteyiz Yıldız Aydoğdu

yemekteyiz Yıldız Aydoğduyemekteyiz ebru eğinlioğlu

ebru eğinlioğlu

yemekteyiz Neşe Kır

yemekteyiz yıldız aydoğdu

yemekteyiz enis andaç


Yıldız Aydoğdu'nun menüsünde hangi yemekler vardı?

Rakiplerine karşı üstünlük kurmak ve evinde olmanın psikolojik üstünlüğünü de kullanmak isteyen Yıldız Hanım'ın menüsündeki yemekler açıklandıktan sonra bu sayfada olacak.

 


Seda Sayan ile Yemekteyiz 12 Eylül Perşembe özeti ve fragmanı

"Onlar Ankara havası oynar ben rap yaparım." Yemeklerini yapan Yıldız Hanım'a Seda Sayan da yardımcı oldu. 'Sahaya döndüm' diyen ünlü şarkıcı meydan okudu. Masadaki kaktüsün Yıldız Hanım'a yakıştığını söyleyen Enis Bey dikkat çekti. Yarma ile yapılması gereken yemek konusunda eleştiride de bulunan Enis Andaç'a tepki Yıldız Hanım'dan geldi. Müzeyyen Eser Altaç reklam için mi geldi? Salı günü yarışan Müzeyyen Eser Altaç'a; "Sizin gibi numara yapmaya gelmedim" demesi de dikkat çekiciydi. Bu sözler "Müzeyyen Hanım reklam için mi geldi?" sorusunu da gündeme getirdi. Yemekteyiz 16.00'da TV8'de.

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?