Yemekteyiz 12 Haziran Çarşamba İzle TV8! Emine Solmaz kaç puan aldı

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de üçüncü gün heyecanı yaşanıyor. Çarşamba günü ekranlara gelecek olan programda bugün Sibel Özkan yarışacak. Peki Emine Solmaz kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 12.06.2019, 08:36 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 12 Haziran Çarşamba İzle TV8! Emine Solmaz kaç puan aldı

TV8'de dün başlayan yeni hafta heyecanında Yemekteyiz'in yeni yarışmacıları izleyicilerin karşısına çıktı. Haftanın ikinci bölümünde Emine Solmaz'ın evine konuk olundu. Emine Hanım'ın yemekleri, ağırlama şekli ve tavırları çok büyük rol oynayacak. Emine Solmaz'ın performansı merak ediliyor ve kaç puan alacağı yönünde yorumlar yapılıyor.

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 12 Haziran Çarşamba yayını ile başlıyor. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardından bugün yarışacak olan yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Çarşamba Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

serpil uzunçavdar instagram

SERPİL UZUNÇAVDAR YEMEKTEYİZ

BARIŞ DÖNMEZ YEMEKTEYİZ

EMİNE SOLMAZ YEMEKTEYİZ

YEMEKTEYİZ SİBEL ÖZKAN

yemekteyiz burak şahingil kimdir

Yemekteyiz Burak Şahingil Instagram


Yemekteyiz 12 Haziran Çarşamba yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın üçüncü yarışmacısı belirlendi. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in bugünkü yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı. Bugün Emine Solmaz yarışacak. Yemekteyiz Emine Solmaz kaç puan aldı?

Yemekteyiz 12 Haziran Çarşamba İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?