Yemekteyiz 12 Ocak Cumartesi İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

TV8'de hafta içi ekranlara gelen Yemekteyiz'de üçüncü gün yarışmacı bugün ter dökecek. Peki 12 Ocak Cumartesi günü kim yarıştı ve hangi yemekleri yaptı? İşte detaylar...

Medya 12.01.2019, 06:55 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 12 Ocak Cumartesi İzle! Kim yarıştı hangi yemekleri yaptı

Onur Büyüktopçu'nun keyifli sunumuyla ekranlara gelen Yemekteyiz'in yeni bölümleri sürpriz bir şekilde dün yayınlanmaya başladı. 2019'un ilk haftasındaki yarışmacılar Dimitra İçyüz, Gökçe Güler, İclal Aslan, Yılmaz Kardaş ve Hasan Mert Tüysüz oldu. İlk gün Dimitra Hanım marifetlerini sergilerken dün de Gökçe Güler sunumunu yaparak puan toplamaya çalıştı. Bugün ise Yılmaz Kardaş mücadele verecek.

Yemek konusunda en güzel fikirlerin verildiği Yemekteyiz'de izleyiciler yeni günü sabırsızlıkla bekliyor. Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.

Yemekteyiz 12 Ocak Cumartesi yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın üçüncü yarışmacısı İclal Aslan. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz 12 Ocak Cumartesi yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı.

Yemekteyiz 12 Ocak Cumartesi İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.


yemekteyiz dimitra içyüz kimdir

yemekteyiz gökçe güler kimdir

yemekteyiz iclal aslan kimdir

yemekteyiz yılmaz kardaş kimdir

hasan mert tüysüz kimdir

Yorumlar (0)
banner147
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
banner138