Yemekteyiz 14 Mart Perşembe İzle! İlker Özten kaç puan aldı

Onur Büyüktopçu'nun sunduğu Yemekteyiz'de hafta ortası heyecanı yaşanıyor. Çarşamba günü ekranlara gelecek olan programda bugün İlker Özten yarışacak. Peki İlker Özten kaç puan aldı? İşte detaylar...

Medya 14.03.2019, 08:11
Yemekteyiz 14 Mart Perşembe İzle! İlker Özten kaç puan aldı

TV8'de dün başlayan yeni hafta heyecanında Yemekteyiz'in yeni yarışmacıları izleyicilerin karşısına çıktı. Dün yayınlanan bölümde Nazan Güngörmüş rakiplerine ve Onur Bey'e yemeklerini beğendirmeye çalıştı. Bugün ise sıra İlker Özten'e geldi. İlker Özten'ın performansı merak ediliyor ve kaç puan alacağı yönünde yorumlar yapılıyor.

Onur Büyüktopçu'nun sunuculuğunu üstlendiği Yemekteyiz programı 14 Mart Perşembe yayını ile başlıyor. Yarışmacılar tüm hünerlerini sergileyerek hem marifetlerini Türkiye karşısında kanıtmala fırsatını yakalayacak hem de büyük ödülü kazanabilmek adına adım atmış olacak. Geçen haftanın ardından bugün yarışacak olan yarışmacının hangi menüyü hazırladığı, yemekleri ve tercihleri merak konusu oldu. TV8 Perşembe Yayın Akışı içinde en çok ilgiyle takip edilen yayınlardan biri olan Yemekteyiz ile ilgili tüm bilgiler haberimizde yer alıyor.

Özellikle ev hanımları hazırlanan menülerden kendilerine fikirler üretip yeri geldiğinde eleştiriler de gerçekleştiriyor. Erkeklerin de makul ölçüde izleyip katıldığı programın yeni bölümünde yaşanacaklar merak konusu. Siz değerli okuyucularımız için hazırladığımız haberimizde tüm soruların cevaplarını bulabileceksiniz.
 

Yemekteyiz Best Of 11 Mart 2019 Pazartesi yarışmacısı Nazan Güngörmüş kimdir?


yemekteyiz iclal aslan kimdir
 

Yemekteyiz Best Of 12 Mart 2019 Salı yarışmacısı İlker Özten kimdir?


yemekteyiz İlker Özten
 

Yemekteyiz Best Of 13 Mart 2019 Çarşamba yarışmacısı İlker Özten kimdir?


yemekteyiz İlker Özten

Yemekteyiz Best Of 14 Mart 2019 Perşembe yarışmacısı İlker Özten kimdir?


yemekteyiz ilker özten
 

Yemekteyiz Best Of 15 Mart 2019 Cuma yarışmacısı Sami Batuhan Yoldaş kimdir?


yemekteyiz sami batuhan yoldaşYemekteyiz 14 Mart Perşembe yarışmacısı kim?
Bugün TV8 ekranlarından yayınlanacak olan Yemekteyiz'de haftanın ikinci yarışmacısı belirlendi. Programda sadece yemek hazırlamak değil, sunum yapmak ve alışverişi de zamanında yapıp en iyi şekilde diğer yarışmacıların önüne getirmek gerekiyor. İzleyiciler şimdiden Yemekteyiz'in bugünkü yarışmacısı kim? sorusunu da sormaya başladı. Bugün İlker Özten yarışacak. Yemekteyiz İlker Özten kaç puan aldı?

Yemekteyiz 14 Mart Perşembe  İzle
Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'i izlemek isteyen okuyucularımız için birçok yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki tv8.com.tr üzerinden canlı yayın sekmesine tıklamaktır. İnternet haricinde telefon ve tabletlerinizdeki uygulamalar üzerinden de Yemekteyiz programını izleyebilrisiniz.


Yorumlar (1)
Çiçek dogan 1 yıl önce
İlker bey cok itici ve saygisiz.
Bütün hafta nefret ettirdi kendisinden
Kendi yemekleri olmadi...
Herkez kendisinden daha iyi yemek yapti ama kimseyi begenemedi beyefendi...
Kadınlarla nasil konusacagini bilmeyen saygisiz adam...
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?