Yemekteyiz 14 Ocak Salı | Esra Tokelli kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Yemekteyiz'in yeni haftasında ikinci gün yarışmacı Esra Tokelli oldu. Haftanın ikinci gününde Esra Tokelli'nin hazırladığı yemekler, menüsü ve aldığı puanlar merak ediliyor. İşte detaylar...

Medya 14.01.2020, 08:23 15.01.2020, 11:43 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 14 Ocak Salı | Esra Tokelli kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Yemekteyiz'de yeni başlayan haftanın ikinci yarışmacısı Esra Tokelli oldu. Genç yarışmacı hünerlerini sergileyecek ve kendisini cuma günkü finalde birinciliğe taşıyacak olan performansa imza atmak istiyor. İlk günde güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan ve yorumları ile de dikkat çeken Esra Hanım bu algıyı kırmak ve kendisini ispat etmek amacında. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Esra Hanım'ın menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 14 Ocak 2020 Salı puan durumu.
 


Esra Tokelli kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Esra Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.Yemekteyiz Esra Tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz esra tokelli kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz dilşad atınçoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Kezban Kaymaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabıyemekteyiz fahrettin atalay


 

Esra Tokelli'ın menüsünde hangi yemekler vardı?

Esra Tokelli'ın menüsündeki yemekler haberimizde olacak.
 Seda Sayan ile Yemekteyiz 14 Ocak Salı özeti ve fragmanı

Yeni hafta heyecanıyla ilk kez ekranlara gelecek olan Yemekteyiz'de rakip ve rakibelerini ağırlayacak olan Esra Tokelli alışverişine başladı. Zaman zaman zorluklar yaşasa da mutfağa girdi ve işe koyuldu. Ardından servisle birlikte eleştiriler ve sert tepkiler yağdı. Puanlamaların adeletsizliği ve yarışmacıların yine eleştiri dozajını yükselttiği Yemekteyiz'in 102. bölümü bugün 16:00'da TV8'de.


 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?