Yemekteyiz 15 Ocak Çarşamba | Kebzan Kaymaz kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Yemekteyiz'in yeni haftasında üçüncü gün yarışmacı Kezban Kaymaz oldu. Haftanın üçüncü gününde Kezban Kaymaz'ın hazırladığı yemekler, menüsü ve aldığı puanlar merak ediliyor. İşte detaylar...

Medya 15.01.2020, 09:13 15.01.2020, 11:43 Burak ZİHNİ
Yemekteyiz 15 Ocak Çarşamba | Kebzan Kaymaz kaç puan aldı ve menüsünde neler vardı?

Yemekteyiz'de yeni başlayan haftanın üçüncü yarışmacısı Kezban Kaymaz oldu. Genç yarışmacı hünerlerini sergileyecek ve kendisini cuma günkü finalde birinciliğe taşıyacak olan performansa imza atmak istiyor. Pazartesi ve dün tecrübesi ve yorumları ile de dikkat çeken Kezban Hanım kendisini ispat etmek amacında. Elinden gelenin en iyisi için hazır olan Kezban Hanım'ın menüsü de merak konusu oldu. Peki bugün Seda Sayan ile Yemekteyiz'de neler yaşandı? İşte 15 Ocak 2020 Çarşamba puan durumu.
 


Kezban Kaymaz kaç puan aldı?

Tv8'de 16:00 itibarıyla başlayacak olan Seda Sayan ile Yemekteyiz'in yeni bölümünde Kezban Hanım'ın alacağı puanlar yayın sornası haberimizde yer alacak.Yemekteyiz Kezban Kaymaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Kezban Kaymaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz dilşad atınçoğlu kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabı

Yemekteyiz Kezban Kaymaz kimdir? Kaç yaşında, nereli ve Instagram hesabıyemekteyiz fahrettin atalay


 

Kezban Kaymaz'ın menüsünde hangi yemekler vardı?

Kezban Kaymaz'ın menüsündeki yemekler haberimizde olacak.
 Seda Sayan ile Yemekteyiz 15 Ocak Çarşamba özeti ve fragmanı

Yeni hafta heyecanıyla ilk kez ekranlara gelecek olan Yemekteyiz'de rakip ve rakibelerini ağırlayacak olan Kezban Kaymaz alışverişine başladı. Zaman zaman zorluklar yaşasa da mutfağa girdi ve işe koyuldu. Ardından servisle birlikte eleştiriler ve sert tepkiler yağdı. Puanlamaların adeletsizliği ve yarışmacıların yine eleştiri dozajını yükselttiği Yemekteyiz'in 102. bölümü bugün 16:00'da TV8'de.


 

TV8 tarihçesi

Tv8, 8 Ağustos 1996 tarihinde MNG Medya Grubu bünyesinde yayına başlayan, 2013 yılından bu yana Acun Medya ve Doğuş Yayın Grubu ortalıklığında yayın yapan televizyon kanalıdır. Merkez stüdyoları Sarıyer'de bulunmaktadır. Haber kanalı olarak yayın hayatına başlayan tv8, 2003 yılında format ve logo değiştirerek eğlence kanalları arasına katıldı. 13 Kasım 2013'te yapılan açıklamada kanalın Acun Ilıcalı'ya satıldığı duyuruldu. Doğuş Yayın Grubu'nun da 0 hissesini satın aldığı kanal, p'lik hisseyi elinde bulunduran Acun Medya tarafından yönetilmektedir.


Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?
2023 öncesinde erken genel seçim olur mu?